Daha iyi bir deneyim için,
Odamax Uygulamasını indirin!

Sapanca Nailiye'de Yeşillikler İçerisinde, Özel Havuzlu, Konforlu Bungalov 36090

Sakarya / Türkiye

Seçtiğiniz tarihler için müsait oda yok. Lütfen farklı tarihler seçerek tekrar arama yapın.

Tarih Seç

Genel Bilgi

Nailiye'de, doğanın içinde, göl manzaralı veya ormanlık alanlarda yer alan bungalovlarımız bulunmaktadır. Bu bungalovlar sessiz ve huzurlu bir konaklama deneyimi sunar ve çekirdek aileler için mükemmel bir seçenek olabilir.Bungalovumuzda özel havuz bulunur. Bu, ailenizin özel bir alanda yüzme keyfi yaşamasını sağlar ve daha fazla gizlilik ve konfor sunar. Ayrıca, özel havuzlar, çocuklarınızın güvenli bir şekilde eğlenmesini ve yetişkinlerin dinlenmesini sağlar.Bungalovumuz modern ve şık bir tasarıma sahiptir. İç mekanlar, rahat ve konforlu mobilyalarla döşenmiştir. Ayrıca, donanımlı mutfak ve modern olanaklarla donatılmıştır, böylece aileler kendi yemeklerini hazırlayabilir ve evlerindeki konforu yaşayabilirler.Nailiye'deki bu bungalovumuz, doğa ile iç içe bir konaklama deneyimi sunarken aynı zamanda lüks ve konforu da beraberinde getirir. Sessiz ve sakin bir ortamda bulundukları için çekirdek aileler için dinlenme ve yenilenme imkanı sunarlar.Bungalovumuza giden yolun son 500 metresi stabilize toprak yoldur. Araçla gelmekte herhangi bir problem bulunmamaktadır.Villamızda 500TL ekstra ücret ile zengin (2kişilik) kahvaltı sunulmaktadır.


Nailiye'de, doğanın içinde, göl manzaralı veya ormanlık alanlarda yer alan bungalovlarımız bulunmaktadır. Bu bungalovlar sessiz ve huzurlu bir konaklama deneyimi sunar ve çekirdek aileler için mükemmel bir seçenek olabilir.
Bungalovumuzda özel havuz bulunur. Bu, ailenizin özel bir alanda yüzme keyfi yaşamasını sağlar ve daha fazla gizlilik ve konfor sunar. Ayrıca, özel havuzlar, çocuklarınızın güvenli bir şekilde eğlenmesini ve yetişkinlerin dinlenmesini sağlar.
Bungalovumuz modern ve şık bir tasarıma sahiptir. İç mekanlar, rahat ve konforlu mobilyalarla döşenmiştir. Ayrıca, donanımlı mutfak ve modern olanaklarla donatılmıştır, böylece aileler kendi yemeklerini hazırlayabilir ve evlerindeki konforu yaşayabilirler.
Nailiye'deki bu bungalovumuz, doğa ile iç içe bir konaklama deneyimi sunarken aynı zamanda lüks ve konforu da beraberinde getirir. Sessiz ve sakin bir ortamda bulundukları için çekirdek aileler için dinlenme ve yenilenme imkanı sunarlar.
Bungalovumuza giden yolun son 500 metresi stabilize toprak yoldur. Araçla gelmekte herhangi bir problem bulunmamaktadır.
Villamızda 500TL ekstra ücret ile zengin (2kişilik) kahvaltı sunulmaktadır.
Fiyatlara; konaklama vergisi hariç, diğer vergiler dahildir.
Ücretsiz konaklayan misafirlerimiz için ilave yatak hizmeti garantisi verilememektedir.

Çevredekiler

Ziya Taşkent Konser Salonu 14.63 km
Ormanya 11.39 km

Tarihi Yerler

Cumhuriyet Eğitim Müzesi 8.87 km
Sakarya Müzesi 15.64 km

Ulaşım

Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı 16.46 km
Bursa Yenişehir Havalimanı 77.03 km

Tesis Olanakları

Tesis Olanakları
  • Özel Havuz
  • Buzdolabı
  • Televizyon
  • Kablosuz İnternet
  • Klima
  • Su Isıtıcısı
  • Barbekü
Plaj
  • Şezlong
Özellikler
  • Bahçe
Canlı Destek Al İletişim Formu
Odamax Fast Support