Daha iyi bir deneyim için,
Odamax Uygulamasını indirin!

Sakarya Sapanca'da Geniş Ortak Bahçeli, Huzurlu, 1+1 Tiny House 23405

Sakarya / Türkiye

Seçtiğiniz tarihler için müsait oda yok. Lütfen farklı tarihler seçerek tekrar arama yapın.

Tarih Seç

Genel Bilgi

Sapanca ve Kartepe mevkide eşsiz huzur bulacağınız etraftaki olanaklardan faydalanabileceğiniz lokasyon olarak birçok yere yakın şehrin gürültüsünden uzaklaşıp vakit geçirebileceğiniz doğayla iç içe olan tesisimiz sizlerle paylaşıyoruz. Tesisimiz de toplam 9 oda bulunmaktadır 1 adet 1+1 standart oda 4 kişi konaklayabilir 4 adet standart oda 2 şer kişi konaklayabilir 4 adet te verandalı oda ek yatak açarak 3 kişi konaklayabilir. Bahçemizde güzel vakit geçirmeniz dileğiyle..Mekân:Doğa bahçe fotoğraf çekimi dostlarla ateş başında muhabbet edebileceğiniz ve en keyiflisi huzur bulabileceğiniz aile mekanıdır.Odalarımızı müşterilerimizin isteğine göre kişi başı 50 tl ödeyerek kahvaltıyı dahil edebilirler. İstediklerinde kahve çaydanlık ile çay vs akşam yemeği gibi hizmetlerimiz de mevcut. odalarımızda su ısıtıcı ve kahve kupaları, kahve ve su gibi temel ihtiyaçlar mevcuttur.


Sapanca ve Kartepe mevkide eşsiz huzur bulacağınız etraftaki olanaklardan faydalanabileceğiniz lokasyon olarak birçok yere yakın şehrin gürültüsünden uzaklaşıp vakit geçirebileceğiniz doğayla iç içe olan tesisimiz sizlerle paylaşıyoruz. Tesisimiz de toplam 9 oda bulunmaktadır 1 adet 1+1 standart oda 4 kişi konaklayabilir 4 adet standart oda 2 şer kişi konaklayabilir 4 adet te verandalı oda ek yatak açarak 3 kişi konaklayabilir. Bahçemizde güzel vakit geçirmeniz dileğiyle..
Mekân:
Doğa bahçe fotoğraf çekimi dostlarla ateş başında muhabbet edebileceğiniz ve en keyiflisi huzur bulabileceğiniz aile mekanıdır.
Odalarımızı müşterilerimizin isteğine göre kişi başı 50 tl ödeyerek kahvaltıyı dahil edebilirler. İstediklerinde kahve çaydanlık ile çay vs akşam yemeği gibi hizmetlerimiz de mevcut. odalarımızda su ısıtıcı ve kahve kupaları, kahve ve su gibi temel ihtiyaçlar mevcuttur.
Fiyatlara; konaklama vergisi hariç, diğer vergiler dahildir.
Ücretsiz konaklayan misafirlerimiz için ilave yatak hizmeti garantisi verilememektedir.

Çevredekiler

Ziya Taşkent Konser Salonu 19.73 km
Ormanya 4.77 km

Tarihi Yerler

Cumhuriyet Eğitim Müzesi 15.75 km
Brisa Müze 17.35 km

Ulaşım

Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı 8.61 km
Bursa Yenişehir Havalimanı 72.28 km

Tesis Olanakları

Tesis Olanakları
  • Klima
  • Su Isıtıcısı
  • Televizyon
  • Buzdolabı
Özellikler
  • Bahçe
Canlı Destek Al Bizi Ara İletişim Formu
Odamax Fast Support