Daha iyi bir deneyim için,
Odamax Uygulamasını indirin!

Sakarya Sapanca'da Enfes Göl ve Doğa Manzaralı, Geniş Bahçeli, Dubleks Bungalov 23690

Sakarya / Türkiye

Seçtiğiniz tarihler için müsait oda yok. Lütfen farklı tarihler seçerek tekrar arama yapın.

Tarih Seç

Genel Bilgi

Bu bungalovumuz doğanın içinde yer alan bir cennet köşesinde konumlanmıştır. Göle ve dağlara hakim bir manzaraya sahip olan bu ev, doğanın tüm güzelliklerini yaşamanızı sağlar.İki katlı olan bungalov, modern ve ferah bir tasarıma sahiptir. Üst katta yatak odası ve banyo yer alırken, alt katta açık planlı bir mutfak ve oturma odası bulunur. Mutfakta gerekli tüm ekipmanlar ve aletler mevcuttur. Oturma odası ise geniş ve rahat bir kanepe ve TV ile donatılmıştır. Bungalovun her iki katından da göle ve doğaya hakim bir manzara izlenebilir.Bungalovun en büyük avantajlarından biri ise geniş bahçesidir. Bahçe, doğanın tüm güzelliklerini yaşamanıza olanak sağlar.


Bu bungalovumuz doğanın içinde yer alan bir cennet köşesinde konumlanmıştır. Göle ve dağlara hakim bir manzaraya sahip olan bu ev, doğanın tüm güzelliklerini yaşamanızı sağlar.
İki katlı olan bungalov, modern ve ferah bir tasarıma sahiptir. Üst katta yatak odası ve banyo yer alırken, alt katta açık planlı bir mutfak ve oturma odası bulunur. Mutfakta gerekli tüm ekipmanlar ve aletler mevcuttur. Oturma odası ise geniş ve rahat bir kanepe ve TV ile donatılmıştır. Bungalovun her iki katından da göle ve doğaya hakim bir manzara izlenebilir.
Bungalovun en büyük avantajlarından biri ise geniş bahçesidir. Bahçe, doğanın tüm güzelliklerini yaşamanıza olanak sağlar.
Fiyatlara; konaklama vergisi hariç, diğer vergiler dahildir.
Ücretsiz konaklayan misafirlerimiz için ilave yatak hizmeti garantisi verilememektedir.

Çevredekiler

Ziya Taşkent Konser Salonu 14.67 km
Zoo Park 11.77 km

Tarihi Yerler

Cumhuriyet Eğitim Müzesi 8.63 km
Sakarya Müzesi 15.65 km

Ulaşım

Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı 17.36 km
Bursa Yenişehir Havalimanı 77.21 km

Tesis Olanakları

Özellikler
  • Bahçe
Canlı Destek Al İletişim Formu
Odamax Fast Support