Daha iyi bir deneyim için,
Odamax Uygulamasını indirin!

Kaş Kalkan'da Deniz Manzaralı, Özel ve Isıtmalı Havuzlu, Muhafazakar Villa 16697

Antalya / Türkiye

Seçtiğiniz tarihler için müsait oda yok. Lütfen farklı tarihler seçerek tekrar arama yapın.

Tarih Seç

Genel Bilgi

NOT: İç havuz ısıtma haftalık 3500 alınmaktadır. Temizlik ücreti olarak 1500 Türk Lirası alınmaktadır.Depozito : Villaya girişte 2500 TL depozito alınmaktadır. Herhangi bir hasar, kırık dökük, kayıp gibi problemler olmadığı taktirde villadan ayrılıştan 10 dk. önce villa/apart kontrol edilip depozito misafirimize iade edilmektedir. Kalkan Kördere bölesinde bulunan 1 yatak odalı muhafazakar balayı villasıdır. Villamızda ayrıca kış ayları içinde misafirlerimiz düşünülmüş olup ısıtma havuzu bulunmaktadır. Villamızın denize ve merkeze yakın olup araba ile kolay bir ulaşım sağlanmaktadır. Misafirlerimizin isteğine bağlı olarak villamızın iç havuzu açılmaktadır. Balayı villamızın havuz terasında muhteşem bir köşk bulunmaktadır. Villamızın havuzunun bir bölümü sığ havuz olarak kullanılmaktadır. Kiralık Balayı villasının havuz terasında mangal şezlong şemsiye ve oturma grubu bulunmaktadır.Yatak Odası : Çift kişilik süit yatak odası, klima, elbise dolabı, makyaj masası, komodin, ısıtma havuzu, banyo ve lavabo bulunmaktadır.Salon : Kiralık villamızın salonunda oturma grubu, TV, uydu, internet, klima, şömine, yemek masası, sehpa bulunmaktadır. Salonumuzdan havuz terasına çıkış bulunmaktadır.Mutfak : Yazlık Villamızın mutfağında buzdolabı, bulaşık makinası, çamaşır makinası, 4'lü ankastre ocak, mikro dalga fırın, kettle, fırın ve mutfak araç gereçleri bulunmaktadır.Havuz ve Bahçe : Özel korunaklı yüzme havuzu, şemsiye, şezlong, bahçe mobilyası, kamelya ve mangal bulunmaktadır. Havuz Ölçüleri : Ayrıca açık havuzda sığ havuz bölümü de bulunmaktadır. Villa içerisinde 3 m x 2,20 m 1,20 ölçülerinde kapalı ısıtmalı havuz yer almaktadır. Havuz terası korunaklı olup dışarıdan gözükmemektedir. Temizlik ve Bakım : Villa size temiz teslim edilir ve haftada 1 defa temizlik yapılır. Ekstra temizlik isteğiniz takdirde villamıza bakan görevliler tarafından temizlik, yeni çarşaf, yastık kılıfı vs. görevliler tarafından ücrete tabi olarak yapılır.Tüm villalarımıza ilk gün giriş saati öğleden sonra 16.00 en son gün villadan ayrılma saati sabah 10.00’dur. Aradaki zaman diliminde temizlik yapıldığı için Villaya/Aparta giriş saatinizden erken gelmeniz durumunda size yardımcı olamayacağımızı belirtmek isteriz. Lütfen villaya giriş ve çıkış saatlerine riayet ediniz.

 • Doğa içerisinde konuma sahip olan tüm villalarımızda düzenli olarak ilaçlama yapılmaktadır. Buna rağmen çevrede; kelebek, böcek, sinek vs. bulunma ihtimali vardır.
 • Havuzu korunaklı villalarımızda kesinlikle %100 görünmememe garantisi vermemekteyiz bu villalarımızda her zaman %5 sakınma payı mevcuttur.
 • Kalkan; coğrafi yapısı bakımından, yamaç üzerine kurulmuş bir yerleşim yeridir. Kalkan ve çevresindeki köylerde bulunan tüm yazlıklarımıza ulaşmak için, yokuş yukarı çıkılmaktadır


NOT: İç havuz ısıtma haftalık 3500 alınmaktadır. Temizlik ücreti olarak 1500 Türk Lirası alınmaktadır.
Depozito : Villaya girişte 2500 TL depozito alınmaktadır. Herhangi bir hasar, kırık dökük, kayıp gibi problemler olmadığı taktirde villadan ayrılıştan 10 dk. önce villa/apart kontrol edilip depozito misafirimize iade edilmektedir. 
Kalkan Kördere bölesinde bulunan 1 yatak odalı muhafazakar balayı villasıdır. Villamızda ayrıca kış ayları içinde misafirlerimiz düşünülmüş olup ısıtma havuzu bulunmaktadır. Villamızın denize ve merkeze yakın olup araba ile kolay bir ulaşım sağlanmaktadır. Misafirlerimizin isteğine bağlı olarak villamızın iç havuzu açılmaktadır. Balayı villamızın havuz terasında muhteşem bir köşk bulunmaktadır. Villamızın havuzunun bir bölümü sığ havuz olarak kullanılmaktadır. Kiralık Balayı villasının havuz terasında mangal şezlong şemsiye ve oturma grubu bulunmaktadır.
Yatak Odası : Çift kişilik süit yatak odası, klima, elbise dolabı, makyaj masası, komodin, ısıtma havuzu, banyo ve lavabo bulunmaktadır.
Salon : Kiralık villamızın salonunda oturma grubu, TV, uydu, internet, klima, şömine, yemek masası, sehpa bulunmaktadır. Salonumuzdan havuz terasına çıkış bulunmaktadır.
Mutfak : Yazlık Villamızın mutfağında buzdolabı, bulaşık makinası, çamaşır makinası, 4'lü ankastre ocak, mikro dalga fırın, kettle, fırın ve mutfak araç gereçleri bulunmaktadır.
Havuz ve Bahçe : Özel korunaklı yüzme havuzu, şemsiye, şezlong, bahçe mobilyası, kamelya ve mangal bulunmaktadır. 
Havuz Ölçüleri : Ayrıca açık havuzda sığ havuz bölümü de bulunmaktadır. Villa içerisinde 3 m x 2,20 m 1,20 ölçülerinde kapalı ısıtmalı havuz yer almaktadır. Havuz terası korunaklı olup dışarıdan gözükmemektedir. 
Temizlik ve Bakım : Villa size temiz teslim edilir ve haftada 1 defa temizlik yapılır. Ekstra temizlik isteğiniz takdirde villamıza bakan görevliler tarafından temizlik, yeni çarşaf, yastık kılıfı vs. görevliler tarafından ücrete tabi olarak yapılır.
Tüm villalarımıza ilk gün giriş saati öğleden sonra 16.00 en son gün villadan ayrılma saati sabah 10.00’dur. Aradaki zaman diliminde temizlik yapıldığı için Villaya/Aparta giriş saatinizden erken gelmeniz durumunda size yardımcı olamayacağımızı belirtmek isteriz. Lütfen villaya giriş ve çıkış saatlerine riayet ediniz.
 • Doğa içerisinde konuma sahip olan tüm villalarımızda düzenli olarak ilaçlama yapılmaktadır. Buna rağmen çevrede; kelebek, böcek, sinek vs. bulunma ihtimali vardır.
 • Havuzu korunaklı villalarımızda kesinlikle %100 görünmememe garantisi vermemekteyiz bu villalarımızda her zaman %5 sakınma payı mevcuttur.
 • Kalkan; coğrafi yapısı bakımından, yamaç üzerine kurulmuş bir yerleşim yeridir. Kalkan ve çevresindeki köylerde bulunan tüm yazlıklarımıza ulaşmak için, yokuş yukarı çıkılmaktadır
Fiyatlara; konaklama vergisi hariç, diğer vergiler dahildir.
Ücretsiz konaklayan misafirlerimiz için ilave yatak hizmeti garantisi verilememektedir.

Çevredekiler

Mavi Mağara 6.4 km
Gizlikent Şelalesi 24.33 km

Tarihi Yerler

Patara Antik Kenti 7.67 km
Letoon Antik Kenti 12.52 km

Ulaşım

Muğla Dalaman Havalimanı 74.85 km
Antalya Havalimanı İç Hatlar Gelen Yolcu Çıkışı 144.46 km

Tesis Olanakları

Tesis Olanakları
 • Barbekü
 • Fırın
 • Saç Kurutma Makinesi
 • Özel Havuz
 • Bulaşık Makinesi
 • Buzdolabı
 • Kablosuz İnternet
 • Jakuzi
 • Ütü Ekipmanı
 • Daha Fazla Göster (+3)
Özellikler
 • Kapalı Yüzme Havuzu
 • Bahçe
 • Isıtmalı Yüzme Havuzu
Canlı Destek Al İletişim Formu
Odamax Fast Support