Daha iyi bir deneyim için,
Odamax Uygulamasını indirin!

Kaş İslamlar'da Modern Mimarili, Korunaklı Özel Havuzlu, Jakuzili, Modern Villa 23390

Antalya / Türkiye

Seçtiğiniz tarihler için müsait oda yok. Lütfen farklı tarihler seçerek tekrar arama yapın.

Tarih Seç

Genel Bilgi

Antalya’nın villa tatili açısından en verimli olup en çok tercih edilen bölgesi olan İslamlar’da yer alan Doğa Manzaralı Jakuzili Villa çeşitlerimizden bir tanesi olan villamız siz kıymetli misafirlerimizin beğenisine sunulmuştur. Villa ebeveyn banyolu 3 yatak odası ile 6 kişiye kadar konaklama imkanına sahip olan villamız ayrıca jakuzili villa seçeneklerimiz arasında yer almaktadır. Miniklerimizin güven içerisinde olmaları için villamızın korunaklı hale getirilmiş havuzunun yanı sıra çocuk havuzu da bulunmaktadır.AktivitelerÖzel havuzlu villa çeşitlerimizden olan doğa içerisinde villa olmasıyla gönlünüzü fethedecek olup, gerçek manada kendinizi dinleyebileceğiniz bir tatili sizlere sunacaktır. Villamızın korunaklı havuzunun ya da oda içerisinde yer alan jakuzimizin tadını çıkarabilir, dilerseniz Kalkan’ın mavi bayraklı plajlarını tercih edebilirsiniz.Bilmeniz GerekenlerKaş Kalkan bölgesinde yer alan İslamlar villa turizminin oldukça gelişmiş olduğu bir bölge olup konum olarak Kalkan’ın fiziki özellikleri dolayısıyla yamaç üzerine kurulu bir bölgedir. Villa çeşitlerimizden plajlara araçla birkaç dakika içerisinde ulaşmak mümkün olmakla beraber İslamlar bölgesinde ihtiyaç duyabileceğiniz marketlere ulaşım oldukça kolaydır. Diğer bir yandan bölge Kalkan merkeze göre özellikle akşamları nispeten daha serin olabilmektedir. Bu sebeple misafirlerimizin kıyafet önlemlerini alarak villalarına gelmelerini öneriyoruz.


Antalya’nın villa tatili açısından en verimli olup en çok tercih edilen bölgesi olan İslamlar’da yer alan Doğa Manzaralı Jakuzili Villa çeşitlerimizden bir tanesi olan villamız siz kıymetli misafirlerimizin beğenisine sunulmuştur. 
Villa ebeveyn banyolu 3 yatak odası ile 6 kişiye kadar konaklama imkanına sahip olan villamız ayrıca jakuzili villa seçeneklerimiz arasında yer almaktadır. Miniklerimizin güven içerisinde olmaları için villamızın korunaklı hale getirilmiş havuzunun yanı sıra çocuk havuzu da bulunmaktadır.
Aktiviteler
Özel havuzlu villa çeşitlerimizden olan doğa içerisinde villa olmasıyla gönlünüzü fethedecek olup, gerçek manada kendinizi dinleyebileceğiniz bir tatili sizlere sunacaktır. Villamızın korunaklı havuzunun ya da oda içerisinde yer alan jakuzimizin tadını çıkarabilir, dilerseniz Kalkan’ın mavi bayraklı plajlarını tercih edebilirsiniz.
Bilmeniz Gerekenler
Kaş Kalkan bölgesinde yer alan İslamlar villa turizminin oldukça gelişmiş olduğu bir bölge olup konum olarak Kalkan’ın fiziki özellikleri dolayısıyla yamaç üzerine kurulu bir bölgedir. Villa çeşitlerimizden plajlara araçla birkaç dakika içerisinde ulaşmak mümkün olmakla beraber İslamlar bölgesinde ihtiyaç duyabileceğiniz marketlere ulaşım oldukça kolaydır. Diğer bir yandan bölge Kalkan merkeze göre özellikle akşamları nispeten daha serin olabilmektedir. Bu sebeple misafirlerimizin kıyafet önlemlerini alarak villalarına gelmelerini öneriyoruz.
Fiyatlara; konaklama vergisi hariç, diğer vergiler dahildir.
Ücretsiz konaklayan misafirlerimiz için ilave yatak hizmeti garantisi verilememektedir.

Çevredekiler

Mavi Mağara 9.0 km
Gizlikent Şelalesi 20.23 km

Tarihi Yerler

Patara Antik Kenti 10.22 km
Xanthos Örenyeri 10.72 km

Ulaşım

Muğla Dalaman Havalimanı 73.2 km
Antalya Havalimanı İç Hatlar Gelen Yolcu Çıkışı 141.07 km

Tesis Olanakları

Tesis Olanakları
  • Buzdolabı
  • Özel Havuz
  • Klima
  • Jakuzi
  • Televizyon
  • Barbekü
Plaj
  • Şezlong
Özellikler
  • Bahçe
Canlı Destek Al İletişim Formu
Odamax Fast Support