Daha iyi bir deneyim için,
Odamax Uygulamasını indirin!

Kaş Gökseki'de Doğa İçerisinde, Çekirdek Ailelere Uygun, Bahçeli Villa 35523

Antalya / Türkiye

Seçtiğiniz tarihler için müsait oda yok. Lütfen farklı tarihler seçerek tekrar arama yapın.

Tarih Seç

Genel Bilgi

Villamız Kaş Gökseki'de bulunmaktadır. Villamız doğa manzaralıdır. 4 kişilik kapasiteye sahip olan balayı villamız kapasite dışında misafir kabul etmemektedir. Kapasite dışı istisnai durumları rezervasyon yapmadan satış danışmanlarımıza danışıp o şekilde rezervasyon yapılmasını rica ederiz.Villamızın bahçesi ve havuzu kısmi korunaklıdır muhafazakar çift ve ailelerimizin tercih edebileceği bir villadır. Ancak öncesinde satış danışmanlarımız ile ayrıntılı görüşülmesi gerekmektedir.
TEMİZLİK ÜCRETİ : 2000 ₺7 gece altı konaklamalarda misafirlerimizden temizlik ücreti nakit olarak tahsil edilmektedir.
ODA SAYISI ve YATAK TİPİ :Yatak Odası bulunan villamızda 1 adet DBL yataklı odamız 1 adet SNG yataklı odamız mevcuttur. Toplam misafir kapasitesi 4 kişidir.
HAVUZ ÖLÇÜLERİ ve HAVUZ ISITMA ÜCRETİ :6 m X 3 m X 1,60 m /  Havuz ısıtma sistemi bulunmamaktadır. 
MESAFELER ve YOL BİLGİSİ :Restoran :  1000 mMarket:      800 mMerkez:     20 kmDeniz:       15 kmKaş Gökseki bölgesinde bulunan villamızın yolu sorunsuz asfalt yoldur. Anlık yapılan yol çalışmaları konuya dahil değildir.
DEPOZİTO :   2000 ₺Villalarımızda girişte misafirlerimizden zayi, kırılma ya da hasar olması durumlarına karşılık hasar depozitosu alınmaktadır. Herhangi bir hasar olmaması durumunda villa çıkış günü misafirlerimize yaptıkları hasar depozitosu ödemesi geri iade edilecektir.
GİRİŞ & ÇIKIŞ SAATLERİ :Giriş saatimiz 16:00 olmakla beraber villamızın hazır olması durumunda siz misafirlerimiz villaya erken giriş yapabilir. Bunun için satış danışmanlarımızdan bilgi alınız.Çıkış saatimiz 10:00 olmakla beraber villamızın yeni misafir kabulü yoksa birkaç saat kadar esneklik sağlanabilir. Bunun için satış danışmanlarımızdan bilgi alınız.
ULAŞIM :Hava yolu tercihinizi Dalaman Havaalanı olarak tercih etmenizi önermekteyiz. Dalaman Havaalanı Kalkan mesafesi maksimum 1 saat 30 dakika olarak ölçülmektedir. İster özel transfer ister shuttle servisler ile ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Ayrıntılı fiyat bilgisi için satış danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.
NOT: Akşam saat 21:00 ve sabah saat 09:00 arasında elektirkli ev aletlerinin kullanılmaması ev sahibimiz tarafından önerilmemektedir. Bunun sebebi evimizin güneş paneli ile elektrik sağlayabiliyor olmasıdır.


Villamız Kaş Gökseki'de bulunmaktadır. Villamız doğa manzaralıdır. 4 kişilik kapasiteye sahip olan balayı villamız kapasite dışında misafir kabul etmemektedir. Kapasite dışı istisnai durumları rezervasyon yapmadan satış danışmanlarımıza danışıp o şekilde rezervasyon yapılmasını rica ederiz.
Villamızın bahçesi ve havuzu kısmi korunaklıdır muhafazakar çift ve ailelerimizin tercih edebileceği bir villadır. Ancak öncesinde satış danışmanlarımız ile ayrıntılı görüşülmesi gerekmektedir.


TEMİZLİK ÜCRETİ : 2000 ₺
7 gece altı konaklamalarda misafirlerimizden temizlik ücreti nakit olarak tahsil edilmektedir.


ODA SAYISI ve YATAK TİPİ :
Yatak Odası bulunan villamızda 1 adet DBL yataklı odamız 1 adet SNG yataklı odamız mevcuttur. Toplam misafir kapasitesi 4 kişidir.


HAVUZ ÖLÇÜLERİ ve HAVUZ ISITMA ÜCRETİ :
6 m X 3 m X 1,60 m /  Havuz ısıtma sistemi bulunmamaktadır. 


MESAFELER ve YOL BİLGİSİ :
Restoran :  1000 m
Market:      800 m
Merkez:     20 km
Deniz:       15 km
Kaş Gökseki bölgesinde bulunan villamızın yolu sorunsuz asfalt yoldur. Anlık yapılan yol çalışmaları konuya dahil değildir.


DEPOZİTO :   2000 ₺
Villalarımızda girişte misafirlerimizden zayi, kırılma ya da hasar olması durumlarına karşılık hasar depozitosu alınmaktadır. Herhangi bir hasar olmaması durumunda villa çıkış günü misafirlerimize yaptıkları hasar depozitosu ödemesi geri iade edilecektir.


GİRİŞ & ÇIKIŞ SAATLERİ :
Giriş saatimiz 16:00 olmakla beraber villamızın hazır olması durumunda siz misafirlerimiz villaya erken giriş yapabilir. Bunun için satış danışmanlarımızdan bilgi alınız.
Çıkış saatimiz 10:00 olmakla beraber villamızın yeni misafir kabulü yoksa birkaç saat kadar esneklik sağlanabilir. Bunun için satış danışmanlarımızdan bilgi alınız.


ULAŞIM :
Hava yolu tercihinizi Dalaman Havaalanı olarak tercih etmenizi önermekteyiz. Dalaman Havaalanı Kalkan mesafesi maksimum 1 saat 30 dakika olarak ölçülmektedir. İster özel transfer ister shuttle servisler ile ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Ayrıntılı fiyat bilgisi için satış danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.


NOT: Akşam saat 21:00 ve sabah saat 09:00 arasında elektirkli ev aletlerinin kullanılmaması ev sahibimiz tarafından önerilmemektedir. Bunun sebebi evimizin güneş paneli ile elektrik sağlayabiliyor olmasıdır.
Fiyatlara; konaklama vergisi hariç, diğer vergiler dahildir.
Ücretsiz konaklayan misafirlerimiz için ilave yatak hizmeti garantisi verilememektedir.

Çevredekiler

Mavi Mağara 12.9 km
Gizlikent Şelalesi 35.41 km

Tarihi Yerler

Antiphellos Antik Kenti 3.53 km
Kyaneai Ören Yeri 20.5 km

Ulaşım

Muğla Dalaman Havalimanı 92.23 km
Antalya Havalimanı İç Hatlar Gelen Yolcu Çıkışı 133.18 km

Tesis Olanakları

Tesis Olanakları
 • Bulaşık Makinesi
 • Saç Kurutma Makinesi
 • Ütü Ekipmanı
 • Dış Alan Mobilyası
 • Klima
 • Çamaşır Makinesi
 • Özel Havuz
 • Barbekü
 • Su Isıtıcısı
 • Daha Fazla Göster (+8)
Plaj
 • Şezlong
Özellikler
 • Bahçe
 • Otopark
Eğlence
 • Etkinlik Düzenlenebilir
Canlı Destek Al İletişim Formu
Odamax Fast Support