Daha iyi bir deneyim için,
Odamax Uygulamasını indirin!

Kalkan'da Deniz Manzaralı, Merkezi Konumlu, Ortak Havuzlu, Kiralık Daire 34196

Antalya / Türkiye

Seçtiğiniz tarihler için müsait oda yok. Lütfen farklı tarihler seçerek tekrar arama yapın.

Tarih Seç

Genel Bilgi

Apartımız Kalkan Kızıltaş’ta bulunmaktadır. Apartımız deniz manzaralıdır ve bahçesinde ortak havuzu bulunmaktadır. 4 kişilik kapasiteye sahip olan apartımız kapasite dışında misafir kabul etmemektedir. Kapasite dışı istisnai durumları rezervasyon yapmadan satış danışmanlarımıza danışıp o şekilde rezervasyon yapılmasını rica ederiz.Apartımızın bahçesi ve havuzu özel değildir ve ortak kullanıma açıktır. Havuzdan ve odalardan görünen deniz manzarası misafirlerinin içini açacaktır.Merkeze olan yakınlık ve markete sadece yürüme mesafesi sizlere büyük avantaj sağlayacaktır.TEMİZLİK ÜCRETİ :  2750 ₺7 gece altı konaklamalarda misafirlerimizden temizlik ücreti nakit olarak tahsil edilmektedir.ODA SAYISI ve YATAK TİPİ : 2 Yatak Odası bulunan villamızda 1 adet DBL yataklı odamız 1 SNG yataklı odamız mevcuttur. Toplam misafir kapasitesi 4 kişidir. HAVUZ ÖLÇÜLERİ ve HAVUZ ISITMA ÜCRETİ : 8 m X 4 m X 1,60 m /  Havuz ısıtma sistemi bulunmamaktadır.MESAFELER ve YOL BİLGİSİ : Restaurant : 1 kmMarket: 300 mMerkez: 1 kmDeniz: 1 kmKalkan Kızıltaş bölgesinde bulunan villamızın yolu bozuk ya da sorunlu değildir. Anlık yapılan yol çalışmaları konuya dahil değildir.EVCİL HAYVAN KURALI : Evcil hayvan kabul edilmemektedir.DEPOZİTO :       3000 ₺ Villalarımızda girişte misafirlerimizden zayi, kırılma ya da hasar olması durumlarına karşılık hasar depozitosu alınmaktadır. Herhangi bir hasar olmaması durumunda villa çıkış günü misafirlerimize yaptıkları hasar depozitosu ödemesi geri iade edilecektir.GİRİŞ & ÇIKIŞ SAATLERİ :Giriş saatimiz 16:00 olmakla beraber villamızın hazır olması durumunda siz misafirlerimiz villaya erken giriş yapabilir. Bunun için satış danışmanlarımızdan bilgi alınız.Çıkış saatimiz 10:00 olmakla beraber villamızın yeni misafir kabulü yoksa birkaç saat kadar esneklik sağlanabilir. Bunun için satış danışmanlarımızdan bilgi alınız.ULAŞIM :Hava yolu tercihinizi Dalaman Havaalanı olarak tercih etmenizi önermekteyiz. Dalaman Havaalanı Kalkan mesafesi maksimum 1 saat olarak ölçülmektedir. İster özel transfer ister shuttle servisler ile ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Ayrıntılı fiyat bilgisi için satış danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. 


Apartımız Kalkan Kızıltaş’ta bulunmaktadır. Apartımız deniz manzaralıdır ve bahçesinde ortak havuzu bulunmaktadır. 4 kişilik kapasiteye sahip olan apartımız kapasite dışında misafir kabul etmemektedir. Kapasite dışı istisnai durumları rezervasyon yapmadan satış danışmanlarımıza danışıp o şekilde rezervasyon yapılmasını rica ederiz.
Apartımızın bahçesi ve havuzu özel değildir ve ortak kullanıma açıktır. Havuzdan ve odalardan görünen deniz manzarası misafirlerinin içini açacaktır.
Merkeze olan yakınlık ve markete sadece yürüme mesafesi sizlere büyük avantaj sağlayacaktır.
TEMİZLİK ÜCRETİ :  2750 ₺
7 gece altı konaklamalarda misafirlerimizden temizlik ücreti nakit olarak tahsil edilmektedir.
ODA SAYISI ve YATAK TİPİ :
2 Yatak Odası bulunan villamızda 1 adet DBL yataklı odamız 1 SNG yataklı odamız mevcuttur. Toplam misafir kapasitesi 4 kişidir.
HAVUZ ÖLÇÜLERİ ve HAVUZ ISITMA ÜCRETİ :
8 m X 4 m X 1,60 m /  Havuz ısıtma sistemi bulunmamaktadır.
MESAFELER ve YOL BİLGİSİ :
Restaurant : 1 km
Market: 300 m
Merkez: 1 km
Deniz: 1 km
Kalkan Kızıltaş bölgesinde bulunan villamızın yolu bozuk ya da sorunlu değildir. Anlık yapılan yol çalışmaları konuya dahil değildir.
EVCİL HAYVAN KURALI :
Evcil hayvan kabul edilmemektedir.
DEPOZİTO :       3000 ₺
Villalarımızda girişte misafirlerimizden zayi, kırılma ya da hasar olması durumlarına karşılık hasar depozitosu alınmaktadır. Herhangi bir hasar olmaması durumunda villa çıkış günü misafirlerimize yaptıkları hasar depozitosu ödemesi geri iade edilecektir.
GİRİŞ & ÇIKIŞ SAATLERİ :
Giriş saatimiz 16:00 olmakla beraber villamızın hazır olması durumunda siz misafirlerimiz villaya erken giriş yapabilir. Bunun için satış danışmanlarımızdan bilgi alınız.
Çıkış saatimiz 10:00 olmakla beraber villamızın yeni misafir kabulü yoksa birkaç saat kadar esneklik sağlanabilir. Bunun için satış danışmanlarımızdan bilgi alınız.
ULAŞIM :
Hava yolu tercihinizi Dalaman Havaalanı olarak tercih etmenizi önermekteyiz. Dalaman Havaalanı Kalkan mesafesi maksimum 1 saat olarak ölçülmektedir. İster özel transfer ister shuttle servisler ile ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Ayrıntılı fiyat bilgisi için satış danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. 
Fiyatlara; konaklama vergisi hariç, diğer vergiler dahildir.
Ücretsiz konaklayan misafirlerimiz için ilave yatak hizmeti garantisi verilememektedir.

Çevredekiler

Mavi Mağara 6.24 km
Gizlikent Şelalesi 23.42 km

Tarihi Yerler

Patara Antik Kenti 9.08 km
Xanthos Örenyeri 12.72 km

Ulaşım

Muğla Dalaman Havalimanı 75.17 km
Antalya Havalimanı İç Hatlar Gelen Yolcu Çıkışı 142.83 km

Tesis Olanakları

Tesis Olanakları
 • Klima
 • Bulaşık Makinesi
 • Kablosuz İnternet
 • Kahve Makinesi
 • Ütü Ekipmanı
 • Dış Alan Mobilyası
 • Televizyon
 • Saç Kurutma Makinesi
 • Balkon
 • Daha Fazla Göster (+5)
Plaj
 • Şezlong
Özellikler
 • Otopark
 • Karma Açık Havuz
Canlı Destek Al Bizi Ara İletişim Formu
Odamax Fast Support