Daha iyi bir deneyim için,
Odamax Uygulamasını indirin!

Kalkan Üzümlü'de Deniz ve Doğa Manzaralı , Isıtmalı Özel Havuzlu, 4 Kişilik, Kiralık Villa 34363

Antalya / Türkiye

Seçtiğiniz tarihler için müsait oda yok. Lütfen farklı tarihler seçerek tekrar arama yapın.

Tarih Seç

Genel Bilgi

VİLLA ADI : 34363Villamız Kalkan Üzümlü'de bulunmaktadır. Villamız doğa ve deniz manzaralıdır. 4 kişilik kapasiteye sahip olan villamız kapasite dışında misafir kabul etmemektedir. Kapasite dışı istisnai durumları rezervasyon yapmadan satış danışmanlarımıza danışıp o şekilde rezervasyon yapılmasını rica ederiz.
Villamızın bahçesi ve havuzu kısmi korunaklıdır muhafazakar çift ve ailelerimizin tercih edebileceği bir villadır. Ancak öncesinde satış danışmanlarımız ile ayrıntılı görüşülmesi gerekmektedir.
TEMİZLİK ÜCRETİ :  2000 ₺7 gece altı konaklamalarda misafirlerimizden temizlik ücreti nakit olarak tahsil edilmektedir.
ODA SAYISI ve YATAK TİPİ : 2 Yatak Odası bulunan villamızda 1 adet DBL yataklı odamız 1 adet SNG yataklı odamız mevcuttur. Toplam misafir kapasitesi 4 kişidir.
HAVUZ ÖLÇÜLERİ ve HAVUZ ISITMA ÜCRETİ : 8 m X 4 m X 1,60 m /  Havuz ısıtma sistemi bulunmaktadır. Günlük havuz ısıtma ücreti 750 ₺'dir.
MESAFELER ve YOL BİLGİSİ : Restaurant : 1 kmMarket: 1 kmMerkez: 7 kmDeniz: 8 kmKalkan Üzümlü bölgesinde bulunan villamızın yolu stabilize toprak yoldur. Anlık yapılan yol çalışmaları konuya dahil değildir.
EVCİL HAYVAN KURALI : Evcil hayvan kabul edilmemektedir.
DEPOZİTO :       4000 ₺ Villalarımızda girişte misafirlerimizden zayi, kırılma ya da hasar olması durumlarına karşılık hasar depozitosu alınmaktadır. Herhangi bir hasar olmaması durumunda villa çıkış günü misafirlerimize yaptıkları hasar depozitosu ödemesi geri iade edilecektir.
GİRİŞ & ÇIKIŞ SAATLERİ :Giriş saatimiz 16:00 olmakla beraber villamızın hazır olması durumunda siz misafirlerimiz villaya erken giriş yapabilir. Bunun için satış danışmanlarımızdan bilgi alınız.Çıkış saatimiz 10:00 olmakla beraber villamızın yeni misafir kabulü yoksa birkaç saat kadar esneklik sağlanabilir. Bunun için satış danışmanlarımızdan bilgi alınız.
ULAŞIM :Hava yolu tercihinizi Dalaman Havaalanı olarak tercih etmenizi önermekteyiz. Dalaman Havaalanı Kalkan mesafesi maksimum 1 saat 30 dakika olarak ölçülmektedir. İster özel transfer ister shuttle servisler ile ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Ayrıntılı fiyat bilgisi için satış danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. 


VİLLA ADI : 34363
Villamız Kalkan Üzümlü'de bulunmaktadır. Villamız doğa ve deniz manzaralıdır. 4 kişilik kapasiteye sahip olan villamız kapasite dışında misafir kabul etmemektedir. Kapasite dışı istisnai durumları rezervasyon yapmadan satış danışmanlarımıza danışıp o şekilde rezervasyon yapılmasını rica ederiz.


Villamızın bahçesi ve havuzu kısmi korunaklıdır muhafazakar çift ve ailelerimizin tercih edebileceği bir villadır. Ancak öncesinde satış danışmanlarımız ile ayrıntılı görüşülmesi gerekmektedir.


TEMİZLİK ÜCRETİ :  2000 ₺
7 gece altı konaklamalarda misafirlerimizden temizlik ücreti nakit olarak tahsil edilmektedir.


ODA SAYISI ve YATAK TİPİ :
2 Yatak Odası bulunan villamızda 1 adet DBL yataklı odamız 1 adet SNG yataklı odamız mevcuttur. Toplam misafir kapasitesi 4 kişidir.


HAVUZ ÖLÇÜLERİ ve HAVUZ ISITMA ÜCRETİ :
8 m X 4 m X 1,60 m /  Havuz ısıtma sistemi bulunmaktadır. Günlük havuz ısıtma ücreti 750 ₺'dir.


MESAFELER ve YOL BİLGİSİ :
Restaurant : 1 km
Market: 1 km
Merkez: 7 km
Deniz: 8 km
Kalkan Üzümlü bölgesinde bulunan villamızın yolu stabilize toprak yoldur. Anlık yapılan yol çalışmaları konuya dahil değildir.


EVCİL HAYVAN KURALI :
Evcil hayvan kabul edilmemektedir.


DEPOZİTO :       4000 ₺
Villalarımızda girişte misafirlerimizden zayi, kırılma ya da hasar olması durumlarına karşılık hasar depozitosu alınmaktadır. Herhangi bir hasar olmaması durumunda villa çıkış günü misafirlerimize yaptıkları hasar depozitosu ödemesi geri iade edilecektir.


GİRİŞ & ÇIKIŞ SAATLERİ :
Giriş saatimiz 16:00 olmakla beraber villamızın hazır olması durumunda siz misafirlerimiz villaya erken giriş yapabilir. Bunun için satış danışmanlarımızdan bilgi alınız.
Çıkış saatimiz 10:00 olmakla beraber villamızın yeni misafir kabulü yoksa birkaç saat kadar esneklik sağlanabilir. Bunun için satış danışmanlarımızdan bilgi alınız.


ULAŞIM :
Hava yolu tercihinizi Dalaman Havaalanı olarak tercih etmenizi önermekteyiz. Dalaman Havaalanı Kalkan mesafesi maksimum 1 saat 30 dakika olarak ölçülmektedir. İster özel transfer ister shuttle servisler ile ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Ayrıntılı fiyat bilgisi için satış danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. 
Fiyatlara; konaklama vergisi hariç, diğer vergiler dahildir.
Ücretsiz konaklayan misafirlerimiz için ilave yatak hizmeti garantisi verilememektedir.

Çevredekiler

Mavi Mağara 11.05 km
Gizlikent Şelalesi 18.36 km

Tarihi Yerler

Xanthos Örenyeri 8.91 km
Xanthos Örenyeri Antik Tiyatro 8.95 km

Ulaşım

Muğla Dalaman Havalimanı 71.27 km
Antalya Havalimanı İç Hatlar Gelen Yolcu Çıkışı 141.08 km

Tesis Olanakları

Tesis Olanakları
 • Kahve Makinesi
 • Buzdolabı
 • Çocuk Karyolası
 • Klima
 • Barbekü
 • Jakuzi
 • Balkon
 • Özel Havuz
 • Fırın
 • Daha Fazla Göster (+9)
Plaj
 • Şezlong
Özellikler
 • Kapalı Yüzme Havuzu
 • Isıtmalı Yüzme Havuzu
 • Bahçe
 • Otopark
Canlı Destek Al Bizi Ara İletişim Formu
Odamax Fast Support