Daha iyi bir deneyim için,
Odamax Uygulamasını indirin!

Kalkan Kışla'da Muhteşem Deniz Manzaralı, Kalabalık Aileler İçin Uygun, Özel Havuzlu, Kiralık Villa 34801

Antalya / Türkiye

Seçtiğiniz tarihler için müsait oda yok. Lütfen farklı tarihler seçerek tekrar arama yapın.

Tarih Seç

Genel Bilgi

Villamız Kalkan Kışla'da bulunmaktadır. Villamız nefes kesici doğa ve deniz manzaralıdır. 10 kişilik kapasiteye sahip olan villamız kapasite dışında misafir kabul etmemektedir. Kapasite dışı istisnai durumları rezervasyon yapmadan satış danışmanlarımıza danışıp o şekilde rezervasyon yapılmasını rica ederiz.Villamızın bahçesi ve havuzu kısmi korunaklıdır muhafazakar çift ve ailelerimizin tercih edebileceği bir villadır. Ancak öncesinde satış danışmanlarımız ile ayrıntılı görüşülmesi gerekmektedir.TEMİZLİK ÜCRETİ :  5000 ₺7 gece altı konaklamalarda misafirlerimizden temizlik ücreti nakit olarak tahsil edilmektedir.ODA SAYISI ve YATAK TİPİ :5 yatak odası bulunan villamızda 4 adet çift kişilik yataklı odamız 1 adet tek kişilik yataklı odamız mevcuttur. Toplam misafir kapasitesi 10 kişidir.HAVUZ ÖLÇÜLERİ ve HAVUZ ISITMA ÜCRETİ :6 m X 3 m X 1,60 m /  Havuz ısıtma sistemi bulunmamaktadır. MESAFELER ve YOL BİLGİSİ :Restaurant : 200 mMarket: 200 mMerkez: 1.5 kmDeniz: 100 mKalkan Kışla bölgesinde bulunan villamızın yolu sorunsuz asfalt yoldur. Anlık yapılan yol çalışmaları konuya dahil değildir.EVCİL HAYVAN KURALI :Evcil hayvan kabul edilmemektedir.DEPOZİTO :       5000 ₺Villalarımızda girişte misafirlerimizden zayi, kırılma ya da hasar olması durumlarına karşılık hasar depozitosu alınmaktadır. Herhangi bir hasar olmaması durumunda villa çıkış günü misafirlerimize yaptıkları hasar depozitosu ödemesi geri iade edilecektir.GİRİŞ & ÇIKIŞ SAATLERİ :Giriş saatimiz 16:00 olmakla beraber villamızın hazır olması durumunda siz misafirlerimiz villaya erken giriş yapabilir. Bunun için satış danışmanlarımızdan bilgi alınız.Çıkış saatimiz 10:00 olmakla beraber villamızın yeni misafir kabulü yoksa birkaç saat kadar esneklik sağlanabilir. Bunun için satış danışmanlarımızdan bilgi alınız.ULAŞIM :Hava yolu tercihinizi Dalaman Havaalanı olarak tercih etmenizi önermekteyiz. Dalaman Havaalanı Kalkan mesafesi maksimum 1 saat 30 dakika olarak ölçülmektedir. İster özel transfer ister shuttle servisler ile ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Ayrıntılı fiyat bilgisi için satış danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.


Villamız Kalkan Kışla'da bulunmaktadır. Villamız nefes kesici doğa ve deniz manzaralıdır. 10 kişilik kapasiteye sahip olan villamız kapasite dışında misafir kabul etmemektedir. Kapasite dışı istisnai durumları rezervasyon yapmadan satış danışmanlarımıza danışıp o şekilde rezervasyon yapılmasını rica ederiz.
Villamızın bahçesi ve havuzu kısmi korunaklıdır muhafazakar çift ve ailelerimizin tercih edebileceği bir villadır. Ancak öncesinde satış danışmanlarımız ile ayrıntılı görüşülmesi gerekmektedir.
TEMİZLİK ÜCRETİ :  5000 ₺
7 gece altı konaklamalarda misafirlerimizden temizlik ücreti nakit olarak tahsil edilmektedir.
ODA SAYISI ve YATAK TİPİ :
5 yatak odası bulunan villamızda 4 adet çift kişilik yataklı odamız 1 adet tek kişilik yataklı odamız mevcuttur. Toplam misafir kapasitesi 10 kişidir.
HAVUZ ÖLÇÜLERİ ve HAVUZ ISITMA ÜCRETİ :
6 m X 3 m X 1,60 m /  Havuz ısıtma sistemi bulunmamaktadır. 
MESAFELER ve YOL BİLGİSİ :
Restaurant : 200 m
Market: 200 m
Merkez: 1.5 km
Deniz: 100 m
Kalkan Kışla bölgesinde bulunan villamızın yolu sorunsuz asfalt yoldur. Anlık yapılan yol çalışmaları konuya dahil değildir.
EVCİL HAYVAN KURALI :
Evcil hayvan kabul edilmemektedir.
DEPOZİTO :       5000 ₺
Villalarımızda girişte misafirlerimizden zayi, kırılma ya da hasar olması durumlarına karşılık hasar depozitosu alınmaktadır. Herhangi bir hasar olmaması durumunda villa çıkış günü misafirlerimize yaptıkları hasar depozitosu ödemesi geri iade edilecektir.
GİRİŞ & ÇIKIŞ SAATLERİ :
Giriş saatimiz 16:00 olmakla beraber villamızın hazır olması durumunda siz misafirlerimiz villaya erken giriş yapabilir. Bunun için satış danışmanlarımızdan bilgi alınız.
Çıkış saatimiz 10:00 olmakla beraber villamızın yeni misafir kabulü yoksa birkaç saat kadar esneklik sağlanabilir. Bunun için satış danışmanlarımızdan bilgi alınız.
ULAŞIM :
Hava yolu tercihinizi Dalaman Havaalanı olarak tercih etmenizi önermekteyiz. Dalaman Havaalanı Kalkan mesafesi maksimum 1 saat 30 dakika olarak ölçülmektedir. İster özel transfer ister shuttle servisler ile ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Ayrıntılı fiyat bilgisi için satış danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.
Fiyatlara; konaklama vergisi hariç, diğer vergiler dahildir.
Ücretsiz konaklayan misafirlerimiz için ilave yatak hizmeti garantisi verilememektedir.

Çevredekiler

Mavi Mağara 4.4 km
Gizlikent Şelalesi 25.95 km

Tarihi Yerler

Patara Antik Kenti 9.06 km
Letoon Antik Kenti 14.51 km

Ulaşım

Muğla Dalaman Havalimanı 76.88 km
Antalya Havalimanı İç Hatlar Gelen Yolcu Çıkışı 144.14 km

Tesis Olanakları

Tesis Olanakları
 • Saç Kurutma Makinesi
 • Çocuk Karyolası
 • Ütü Ekipmanı
 • Buzdolabı
 • Sigara İçilir
 • Tost Makinesi
 • Fırın
 • Televizyon
 • Balkon
 • Daha Fazla Göster (+6)
Plaj
 • Şezlong
Özellikler
 • Bahçe
 • Otopark
Eğlence
 • Etkinlik Düzenlenebilir
Canlı Destek Al Bizi Ara İletişim Formu
Odamax Fast Support