Daha iyi bir deneyim için,
Odamax Uygulamasını indirin!

Kalkan İslamlar'da Huzur Dolu Doğada, Özel Havuzlu, Spor Odalı, Kiralık Villa 19570

Antalya / Türkiye

Seçtiğiniz tarihler için müsait oda yok. Lütfen farklı tarihler seçerek tekrar arama yapın.

Tarih Seç

Genel Bilgi

300 pound Hasar Depozito'su alınmaktadır.
Huzur Dolu Doğada sakin bir konumda bulunan, geniş bahçeli ve özel havuzlu, özenle dekore edilmiş ve zevkli bir şekilde döşenmiştir. Geceleri yıldızları izlemek için salonumuzda bir adet teleskop bulunmaktadır.Terasımızda ve bahçemizde masa tenisi, salıncak, şezlong, barbekü, yemek masası ve sandalyeleri yer alan sizlere tatilinizin tadını çıkarmayı sağlamaktadır.Geniş aile ve kalabalık arkadaş guruplarına ev sahipliği yapan kalkan günlük kiralık villamızın zemin katında iki yatak odası, ikinci katta üç yatak odası ve çatı terasında bir yatak odası ve spor odası bulunmaktadır. Ayrıca çatı terasımızda geniş balkona sahip olup şezlong ve oturma grubu bulunup doğa ve deniz manzaralıya karşı hayalinizdeki tatilinizi tadını çıkarabilirsiniz. 
1. Yatak odası: 1 adet çift kişilik yatak, elbise dolabı, saç kurutma makinası, klima, balkon, banyo ve tuvalet mevcuttur. (Zemin kat)2. Yatak odası: 2 adet tek kişilik yatak, elbise dolabı, saç kurutma makinası, klima, balkon, banyo ve tuvalet mevcuttur. (Zemin kat)3.Yatak odası: 1 adet çift kişilik yatak, elbise dolabı, saç kurutma makinası, klima, balkon, banyo ve tuvalet mevcuttur. (2. kat)4.Yatak odası: 2 adet tek kişilik yatak, elbise dolabı, saç kurutma makinası, klima, balkon, banyo ve tuvalet mevcuttur. (2.kat)5.Yatak odası: 1 adet çift kişilik yatak, elbise dolabı, saç kurutma makinası, klima, balkon, banyo ve tuvalet mevcuttur. (2.kat)6.Yatak odası: 2 adet tek kişilik yatak, elbise dolabı, saç kurutma makinası, klima, balkon, banyo ve tuvalet ortak kullanım. (3.kat)


300 pound Hasar Depozito'su alınmaktadır.


Huzur Dolu Doğada sakin bir konumda bulunan, geniş bahçeli ve özel havuzlu, özenle dekore edilmiş ve zevkli bir şekilde döşenmiştir. Geceleri yıldızları izlemek için salonumuzda bir adet teleskop bulunmaktadır.
Terasımızda ve bahçemizde masa tenisi, salıncak, şezlong, barbekü, yemek masası ve sandalyeleri yer alan sizlere tatilinizin tadını çıkarmayı sağlamaktadır.
Geniş aile ve kalabalık arkadaş guruplarına ev sahipliği yapan kalkan günlük kiralık villamızın zemin katında iki yatak odası, ikinci katta üç yatak odası ve çatı terasında bir yatak odası ve spor odası bulunmaktadır. Ayrıca çatı terasımızda geniş balkona sahip olup şezlong ve oturma grubu bulunup doğa ve deniz manzaralıya karşı hayalinizdeki tatilinizi tadını çıkarabilirsiniz. 


1. Yatak odası: 1 adet çift kişilik yatak, elbise dolabı, saç kurutma makinası, klima, balkon, banyo ve tuvalet mevcuttur. (Zemin kat)
2. Yatak odası: 2 adet tek kişilik yatak, elbise dolabı, saç kurutma makinası, klima, balkon, banyo ve tuvalet mevcuttur. (Zemin kat)
3.Yatak odası: 1 adet çift kişilik yatak, elbise dolabı, saç kurutma makinası, klima, balkon, banyo ve tuvalet mevcuttur. (2. kat)
4.Yatak odası: 2 adet tek kişilik yatak, elbise dolabı, saç kurutma makinası, klima, balkon, banyo ve tuvalet mevcuttur. (2.kat)
5.Yatak odası: 1 adet çift kişilik yatak, elbise dolabı, saç kurutma makinası, klima, balkon, banyo ve tuvalet mevcuttur. (2.kat)
6.Yatak odası: 2 adet tek kişilik yatak, elbise dolabı, saç kurutma makinası, klima, balkon, banyo ve tuvalet ortak kullanım. (3.kat)
Fiyatlara; konaklama vergisi hariç, diğer vergiler dahildir.
Ücretsiz konaklayan misafirlerimiz için ilave yatak hizmeti garantisi verilememektedir.

Çevredekiler

Mavi Mağara 9.58 km
Gizlikent Şelalesi 19.6 km

Tarihi Yerler

Xanthos Örenyeri 10.4 km
Xanthos Örenyeri Antik Tiyatro 10.44 km

Ulaşım

Muğla Dalaman Havalimanı 72.82 km
Antalya Havalimanı İç Hatlar Gelen Yolcu Çıkışı 140.73 km

Tesis Olanakları

Tesis Olanakları
 • Klima
 • Kablosuz İnternet
 • Barbekü
 • Dış Alan Mobilyası
 • Saç Kurutma Makinesi
 • Su Isıtıcısı
 • Çamaşır Makinesi
 • Ütü Ekipmanı
 • Özel Havuz
 • Daha Fazla Göster (+5)
Plaj
 • Şezlong
Özellikler
 • Bahçe
 • Otopark
Spor
 • Spor Salonu
 • Masa Tenisi
Canlı Destek Al İletişim Formu
Odamax Fast Support