Daha iyi bir deneyim için,
Odamax Uygulamasını indirin!

İzmir Selçuk'ta Muhteşem Doğa İçerisinde, Özel Havuzlu, Yemyeşil Bahçeli, Kiralık Taş Villa 15282

İzmir / Türkiye

Seçtiğiniz tarihler için müsait oda yok. Lütfen farklı tarihler seçerek tekrar arama yapın.

Tarih Seç

Genel Bilgi

İzmir Selçuk'ta, doğanın kalbinde yer alan kiralık taş villa, sizlere unutulmaz bir tatil deneyimi sunuyor. Özel havuzu ve yemyeşil bahçesiyle kendinizi doğanın tam ortasında hissedeceksiniz.Villamız tamamen doğal taş malzemelerden inşa edilmiştir ve geleneksel mimari özelliklerini yansıtmaktadır. Doğaya olan saygımızı ve onunla bütünleşme arzumuzu binamızı inşa ederken de koruduk. Doğal malzemeden inşa edilmiş taş binamız, ahşap malzeme ile bezenmiş olup, 4 odamız ince bir zevkle ve huzur verecek sade güzellikte döşenmiştir. Not: 450 TL temizlik ücreti , 2000 TL hasar depozitosu alınmaktadır. Muhafazakar aileler tarafından tercih edilmektedir.


İzmir Selçuk'ta, doğanın kalbinde yer alan kiralık taş villa, sizlere unutulmaz bir tatil deneyimi sunuyor. Özel havuzu ve yemyeşil bahçesiyle kendinizi doğanın tam ortasında hissedeceksiniz.
Villamız tamamen doğal taş malzemelerden inşa edilmiştir ve geleneksel mimari özelliklerini yansıtmaktadır. Doğaya olan saygımızı ve onunla bütünleşme arzumuzu binamızı inşa ederken de koruduk. Doğal malzemeden inşa edilmiş taş binamız, ahşap malzeme ile bezenmiş olup, 4 odamız ince bir zevkle ve huzur verecek sade güzellikte döşenmiştir. Not: 450 TL temizlik ücreti , 2000 TL hasar depozitosu alınmaktadır. Muhafazakar aileler tarafından tercih edilmektedir.
Fiyatlara; konaklama vergisi hariç, diğer vergiler dahildir.
Ücretsiz konaklayan misafirlerimiz için ilave yatak hizmeti garantisi verilememektedir.

Çevredekiler

Kral Park 34.98 km
7 Uyuyanlar ( Seven Sleepers ) 3.3 km

Tarihi Yerler

Selçuk Kent Belleği 2.58 km
Efes Antik Kenti Ören Yeri 3.88 km

Ulaşım

Selçuk Efes Havalimanı 4.79 km
Adnan Menderes Havalimanı 45.34 km

Tesis Olanakları

Tesis Olanakları
  • Çocuk Karyolası
  • Özel Havuz
  • Klima
  • Dış Alan Mobilyası
Eğlence
  • Etkinlik Düzenlenebilir
Canlı Destek Al Bizi Ara İletişim Formu
Odamax Fast Support