Daha iyi bir deneyim için,
Odamax Uygulamasını indirin!

Fethiye'de Muhteşem Mavi Sularda, Kalabalık Gruplara Uygun, Modern Gulet 35065

Muğla / Türkiye

Seçtiğiniz tarihler için müsait oda yok. Lütfen farklı tarihler seçerek tekrar arama yapın.

Tarih Seç

Genel Bilgi

2004 yılında inşa edilmiş ve 2018 yılında tamamen yenilenmiş 34 metre uzunluğundaki lüks bir yattır. Yüksek kaliteli tasarımı ve konfor odaklı düzenlemeleri ile dikkat çeker. Toplamda 6 adet çift kişilik (double) kabin ve 2 adet ikiz kişilik (twin) kabin bulunmaktadır, bu da toplamda 16 misafire kadar konaklama imkanı sunar. Her kabinde özel duş ve tuvalet mevcuttur; ayrıca tüm kabinler klimalıdır.Yatın tam donanımlı bir mutfağı, açık ve kapalı yemek bölümleri ile klimalı bir salonu vardır. Salonda TV, DVD oynatıcı ve müzik sistemi gibi eğlence olanakları bulunmaktadır. Ayrıca güvertede geniş bir alanda yeterli güneşlenme minderleri mevcuttur. Konforlu ve şık bir deniz seyahati için özenle tasarlanmıştır.


2004 yılında inşa edilmiş ve 2018 yılında tamamen yenilenmiş 34 metre uzunluğundaki lüks bir yattır. Yüksek kaliteli tasarımı ve konfor odaklı düzenlemeleri ile dikkat çeker. Toplamda 6 adet çift kişilik (double) kabin ve 2 adet ikiz kişilik (twin) kabin bulunmaktadır, bu da toplamda 16 misafire kadar konaklama imkanı sunar. Her kabinde özel duş ve tuvalet mevcuttur; ayrıca tüm kabinler klimalıdır.
Yatın tam donanımlı bir mutfağı, açık ve kapalı yemek bölümleri ile klimalı bir salonu vardır. Salonda TV, DVD oynatıcı ve müzik sistemi gibi eğlence olanakları bulunmaktadır. Ayrıca güvertede geniş bir alanda yeterli güneşlenme minderleri mevcuttur. Konforlu ve şık bir deniz seyahati için özenle tasarlanmıştır.
Fiyatlara; konaklama vergisi hariç, diğer vergiler dahildir.
Ücretsiz konaklayan misafirlerimiz için ilave yatak hizmeti garantisi verilememektedir.

Çevredekiler

Ortaca Belediyesi Dalyan Mahallesi Kültür Ve Sanat Merkezi 46.89 km
İskenderin İsli Mağarası 25.52 km

Tarihi Yerler

Karmylassos Antik Kenti (Levissi Antik Kenti) 5.36 km
Kadyanda 15.79 km

Ulaşım

Muğla Dalaman Havalimanı 29.93 km
Denizli Çardak Havalimanı 138.15 km

Tesis Olanakları

Canlı Destek Al Bizi Ara İletişim Formu
Odamax Fast Support