Daha iyi bir deneyim için,
Odamax Uygulamasını indirin!

Fethiye Karagözler'de Sonsuz Mavilikte, Modern Tasarımlı, Lüks Motoryat 35467

Muğla / Türkiye

Seçtiğiniz tarihler için müsait oda yok. Lütfen farklı tarihler seçerek tekrar arama yapın.

Tarih Seç

Genel Bilgi

Modern Tasarımlı Yatımız ile Mavi Yolculukta Lüks ve Konfor2015 yılında inşa edilen motoryatımız, 26 metrelik boyu ve 6.70 metrelik genişliği ile mavi yolculukta lüks ve konforu bir araya getiren bir motoryattır.5 kişilik personeli ile siz değerli misafirlere unutulmaz bir tatil deneyimi sunmayı amaçlamaktadır.Yatımızda 2 Master Kabin, ve 2 Double Kabin olmak üzere toplam 4 kabin bulunmaktadır. Her kabinde duş, WC ve klima mevcuttur. Flybridge'de şık bir bar ve güneşlenme minderleri, ana güvertede oturma alanı ve arka güvertede ana yemek masası da siz değerli misafirlerimizin konforu için tasarlanmıştır.Modern tasarımıyla dikkat çeken motoryatımız, 8 kişiye kadar konaklama imkanı sunmaktadır. Ege ve Akdeniz'in muhteşem koylarını keşfetmek için ideal bir seçimdir.Lüks ve konforlu bir mavi yolculuk deneyimi geniş ve ferah kabinler denizin keyfini çıkarabileceğiniz geniş güverte alanları tecrübeli personel Ege ve Akdeniz'in muhteşem koylarını keşfetme imkanı sunmaktadır.


Modern Tasarımlı Yatımız ile Mavi Yolculukta Lüks ve Konfor
2015 yılında inşa edilen motoryatımız, 26 metrelik boyu ve 6.70 metrelik genişliği ile mavi yolculukta lüks ve konforu bir araya getiren bir motoryattır.
5 kişilik personeli ile siz değerli misafirlere unutulmaz bir tatil deneyimi sunmayı amaçlamaktadır.
Yatımızda 2 Master Kabin, ve 2 Double Kabin olmak üzere toplam 4 kabin bulunmaktadır. Her kabinde duş, WC ve klima mevcuttur. Flybridge'de şık bir bar ve güneşlenme minderleri, ana güvertede oturma alanı ve arka güvertede ana yemek masası da siz değerli misafirlerimizin konforu için tasarlanmıştır.
Modern tasarımıyla dikkat çeken motoryatımız, 8 kişiye kadar konaklama imkanı sunmaktadır. Ege ve Akdeniz'in muhteşem koylarını keşfetmek için ideal bir seçimdir.
Lüks ve konforlu bir mavi yolculuk deneyimi geniş ve ferah kabinler denizin keyfini çıkarabileceğiniz geniş güverte alanları tecrübeli personel Ege ve Akdeniz'in muhteşem koylarını keşfetme imkanı sunmaktadır.
Fiyatlara; konaklama vergisi hariç, diğer vergiler dahildir.
Ücretsiz konaklayan misafirlerimiz için ilave yatak hizmeti garantisi verilememektedir.

Çevredekiler

Ortaca Belediyesi Dalyan Mahallesi Kültür Ve Sanat Merkezi 46.74 km
İskenderin İsli Mağarası 25.67 km

Tarihi Yerler

Karmylassos Antik Kenti (Levissi Antik Kenti) 5.39 km
Kadyanda 15.88 km

Ulaşım

Muğla Dalaman Havalimanı 29.78 km
Denizli Çardak Havalimanı 138.18 km

Tesis Olanakları

Canlı Destek Al İletişim Formu
Odamax Fast Support