Daha iyi bir deneyim için,
Odamax Uygulamasını indirin!

Fethiye Karaçulha'da Muhafazakar Özel Havuzlu, Balayı Konseptli, Kiralık Villa 31648

Muğla / Türkiye

Seçtiğiniz tarihler için müsait oda yok. Lütfen farklı tarihler seçerek tekrar arama yapın.

Tarih Seç

Genel Bilgi

7 gece altı konaklamalarda ₺2.000 temizlik ücreti talep edilir.Not: Hasar depozitosu 1500 Türk Lirası'dır. Çıkışta herhangi bir hasar olmaması halinde iade edilir.Eşi benzeri olmayan tasarımı ile öne çıkan villamız, Fethiye'de mükemmel bir konaklama sunmaktadır. Muhafazakar konseptte olan villamız balayı çiftleri için ise mükemmel bir tercihtir. Mimarisi gereği yüksek tavana sahip olan villamız her ne kadar 50 mt kare olsa da çok ferah bir konaklama imkanı sunmaktadır. Bahçesi gayet geniş ve kullanışlı olan villamızın 2 m çapında gökyüzü penceresi bulunmaktadır. Bu durum geceleri yıldızların altında uyumanızı ve yıldızları izleyebilmenizi mümkün kılar. Villamız gündüz deniz, dağ, körfez, adalar ve orman manzarasına sahip iken aksamları ise ışıl ışıl Fethiye manzarasına sahiptir. Özel havuzlu ve jakuzili bir villadan beklediğiniz tüm özelliklere sahip olan villamız barbekü olanağı da siz değerli misafirlerimize sunmaktadır.Stüdyo tarzında olan villamızı kiralamak isteyen arkadaş grupları ise 3 adet yan yana bulunan villalarımızı beraber kiralayabilir ve tatillerini beraber geçirebilirler. Swimup Room tarzında olması dolayısı ile hayallerinizdeki balayınızı geçirmenizi sağlayacak nadir villalardan biridir.Tüm çarşaf, pike yastık kılıfı, banyo havlusu, el yüz havlusu, ayak havlusu gibi ürünler tertemiz şekilde temizlik firmamız tarafından yıkanarak misafirlerimize temiz olarak teslim edilmekle beraber 7 günde bir ara temizlik yapılmaktadır. Ara temizlikte ise haftalık kiralık villamızın çarşaf takımları, havluları vb. yenileriyle değiştirilmekte olup banyo temizlikleri yapılmaktadır. Ara temizlikler kiralık villalarımızda genel olarak 14 gün ve üzeri konaklama yapan misafirlerimize sunulan bir hizmettir. 


7 gece altı konaklamalarda ₺2.000 temizlik ücreti talep edilir.
Not: Hasar depozitosu 1500 Türk Lirası'dır. Çıkışta herhangi bir hasar olmaması halinde iade edilir.
Eşi benzeri olmayan tasarımı ile öne çıkan villamız, Fethiye'de mükemmel bir konaklama sunmaktadır. Muhafazakar konseptte olan villamız balayı çiftleri için ise mükemmel bir tercihtir. Mimarisi gereği yüksek tavana sahip olan villamız her ne kadar 50 mt kare olsa da çok ferah bir konaklama imkanı sunmaktadır. Bahçesi gayet geniş ve kullanışlı olan villamızın 2 m çapında gökyüzü penceresi bulunmaktadır. Bu durum geceleri yıldızların altında uyumanızı ve yıldızları izleyebilmenizi mümkün kılar. Villamız gündüz deniz, dağ, körfez, adalar ve orman manzarasına sahip iken aksamları ise ışıl ışıl Fethiye manzarasına sahiptir. Özel havuzlu ve jakuzili bir villadan beklediğiniz tüm özelliklere sahip olan villamız barbekü olanağı da siz değerli misafirlerimize sunmaktadır.
Stüdyo tarzında olan villamızı kiralamak isteyen arkadaş grupları ise 3 adet yan yana bulunan villalarımızı beraber kiralayabilir ve tatillerini beraber geçirebilirler. Swimup Room tarzında olması dolayısı ile hayallerinizdeki balayınızı geçirmenizi sağlayacak nadir villalardan biridir.
Tüm çarşaf, pike yastık kılıfı, banyo havlusu, el yüz havlusu, ayak havlusu gibi ürünler tertemiz şekilde temizlik firmamız tarafından yıkanarak misafirlerimize temiz olarak teslim edilmekle beraber 7 günde bir ara temizlik yapılmaktadır. Ara temizlikte ise haftalık kiralık villamızın çarşaf takımları, havluları vb. yenileriyle değiştirilmekte olup banyo temizlikleri yapılmaktadır. Ara temizlikler kiralık villalarımızda genel olarak 14 gün ve üzeri konaklama yapan misafirlerimize sunulan bir hizmettir. 
Fiyatlara; konaklama vergisi hariç, diğer vergiler dahildir.
Ücretsiz konaklayan misafirlerimiz için ilave yatak hizmeti garantisi verilememektedir.

Çevredekiler

İskenderin İsli Mağarası 17.88 km
Yaka Şelalesi 24.39 km

Tarihi Yerler

Kadyanda 6.07 km
Karmylassos Antik Kenti (Levissi Antik Kenti) 14.16 km

Ulaşım

Muğla Dalaman Havalimanı 37.88 km
Denizli Çardak Havalimanı 130.44 km

Tesis Olanakları

Tesis Olanakları
 • Özel Havuz
 • Su Isıtıcısı
 • Klima
 • Kablosuz İnternet
 • Buzdolabı
 • Ütü Ekipmanı
 • Jakuzi
 • Kahve Makinesi
 • Barbekü
 • Daha Fazla Göster (+2)
Plaj
 • Şezlong
Özellikler
 • Bahçe
 • Otopark
Canlı Destek Al İletişim Formu
Odamax Fast Support