Daha iyi bir deneyim için,
Odamax Uygulamasını indirin!

Fethiye Göcek'in Turkuaz Sularında, Konforlu, 5 Kişilik, Kiralık Motoryat 34010

Muğla / Türkiye

Seçtiğiniz tarihler için müsait oda yok. Lütfen farklı tarihler seçerek tekrar arama yapın.

Tarih Seç

Genel Bilgi

Mavi ve yeşilin muhteşem uyumunu bulabileceğiniz Göcek bölgesindeki turkuaz sular, doğal güzellikleriyle sizi büyüleyecek. Bu özel motoryat sayesinde bölgenin gizli koylarını keşfedebilir, göz alıcı doğal güzelliklerle çevrili koylarda serinleyebilir ve eşsiz güzellikteki manzaraların tadını çıkarabilirsiniz.Motoryatımızda yer alan bayan kaptan, size güvenli ve keyifli bir yolculuk sunmak için profesyonel bir hizmet sağlayacaktır. Uzman bilgisi ve deneyimi sayesinde, seyahatiniz boyunca huzur içinde olabilir ve unutulmaz bir deniz deneyimi yaşayabilirsiniz.Bu konforlu motoryat, 5 kişilik kapasitesiyle aile ve arkadaş grupları için ideal bir seçenektir. Geniş iç mekanları, rahat oturma alanları ve tüm donanımları ile size evinizin konforunu sunmaktadır. Seyahat boyunca ihtiyacınız olabilecek tüm ekipmanlar düşünülmüş ve tatilinizin keyifli geçmesi için özenle hazırlanmıştır.


Mavi ve yeşilin muhteşem uyumunu bulabileceğiniz Göcek bölgesindeki turkuaz sular, doğal güzellikleriyle sizi büyüleyecek. Bu özel motoryat sayesinde bölgenin gizli koylarını keşfedebilir, göz alıcı doğal güzelliklerle çevrili koylarda serinleyebilir ve eşsiz güzellikteki manzaraların tadını çıkarabilirsiniz.
Motoryatımızda yer alan bayan kaptan, size güvenli ve keyifli bir yolculuk sunmak için profesyonel bir hizmet sağlayacaktır. Uzman bilgisi ve deneyimi sayesinde, seyahatiniz boyunca huzur içinde olabilir ve unutulmaz bir deniz deneyimi yaşayabilirsiniz.
Bu konforlu motoryat, 5 kişilik kapasitesiyle aile ve arkadaş grupları için ideal bir seçenektir. Geniş iç mekanları, rahat oturma alanları ve tüm donanımları ile size evinizin konforunu sunmaktadır. Seyahat boyunca ihtiyacınız olabilecek tüm ekipmanlar düşünülmüş ve tatilinizin keyifli geçmesi için özenle hazırlanmıştır.
Fiyatlara; konaklama vergisi hariç, diğer vergiler dahildir.
Ücretsiz konaklayan misafirlerimiz için ilave yatak hizmeti garantisi verilememektedir.

Çevredekiler

Ortaca Belediyesi Dalyan Mahallesi Kültür Ve Sanat Merkezi 27.93 km
İskenderin İsli Mağarası 43.49 km

Tarihi Yerler

Karmylassos Antik Kenti (Levissi Antik Kenti) 24.0 km
Kadyanda 26.66 km

Ulaşım

Muğla Dalaman Havalimanı 13.89 km
Muğla Milas Bodrum Havalimanı 125.08 km

Tesis Olanakları

Canlı Destek Al İletişim Formu
Odamax Fast Support