Daha iyi bir deneyim için,
Odamax Uygulamasını indirin!

Fethiye Çalış'ta Doğayla İç İçe Konumda, Özel Havuzlu, 6 Kişilik, Şık Villa 35915

Muğla / Türkiye

Seçtiğiniz tarihler için müsait oda yok. Lütfen farklı tarihler seçerek tekrar arama yapın.

Tarih Seç

Genel Bilgi

Girişte nakit olarak 2500 Türk Lirası Temizlik ücreti ve 3500 Türk Lirası Hasar Depozitosu alınmaktadır.
Villamız Fethiye Çalış'ta bulunmaktadır. Villamız doğa manzaralıdır. 6 kişilik kapasiteye sahip olan villamız kapasite dışında misafir kabul etmemektedir. Kapasite dışı istisnai durumları rezervasyon yapmadan satış danışmanlarımıza danışıp o şekilde rezervasyon yapılmasını rica ederiz.Villamızın bahçesi ve havuzu kısmi korunaklıdır muhafazakar çift ve ailelerimizin tercih edebileceği bir villadır. Ancak öncesinde satış danışmanlarımız ile ayrıntılı görüşülmesi gerekmektedir.TEMİZLİK ÜCRETİ : ₺25007 gece altı konaklamalarda misafirlerimizden temizlik ücreti nakit olarak tahsil edilmektedir.ODA SAYISI ve YATAK TİPİ :3 Yatak Odası bulunan villamızda 2 adet DBL yataklı odamız 1 adet SNG yataklı odamız mevcuttur. Toplam misafir kapasitesi 6 kişidir.HAVUZ ÖLÇÜLERİ ve HAVUZ ISITMA ÜCRETİ :9 m X 4 m X 1,50 m /  Havuz ısıtma sistemi bulunmamaktadır. MESAFELER ve YOL BİLGİSİ :Restoran : 600 metreMarket: 600 metreMerkez: 2 kilometreDeniz: 1,4 kilometre (Çalış)Fethiye Çalış bölgesinde bulunan villamızın yolu sorunsuz asfalt yoldur. Anlık yapılan yol çalışmaları konuya dahil değildir.EVCİL HAYVAN KURALI :Evcil hayvan kabul edilmemektedir.DEPOZİTO :       3500 ₺Villalarımızda girişte misafirlerimizden zayi, kırılma ya da hasar olması durumlarına karşılık hasar depozitosu alınmaktadır. Herhangi bir hasar olmaması durumunda villa çıkış günü misafirlerimize yaptıkları hasar depozitosu ödemesi geri iade edilecektir.GİRİŞ & ÇIKIŞ SAATLERİ :Giriş saatimiz 16:00 olmakla beraber villamızın hazır olması durumunda siz misafirlerimiz villaya erken giriş yapabilir. Bunun için satış danışmanlarımızdan bilgi alınız.Çıkış saatimiz 10:00 olmakla beraber villamızın yeni misafir kabulü yoksa birkaç saat kadar esneklik sağlanabilir. Bunun için satış danışmanlarımızdan bilgi alınız.ULAŞIM :Hava yolu tercihinizi Dalaman Havaalanı olarak tercih etmenizi önermekteyiz. Dalaman Havaalanı Kalkan mesafesi maksimum 1 saat 30 dakika olarak ölçülmektedir. İster özel transfer ister shuttle servisler ile ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Ayrıntılı fiyat bilgisi için satış danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.


Girişte nakit olarak 2500 Türk Lirası Temizlik ücreti ve 3500 Türk Lirası Hasar Depozitosu alınmaktadır.


Villamız Fethiye Çalış'ta bulunmaktadır. Villamız doğa manzaralıdır. 6 kişilik kapasiteye sahip olan villamız kapasite dışında misafir kabul etmemektedir. Kapasite dışı istisnai durumları rezervasyon yapmadan satış danışmanlarımıza danışıp o şekilde rezervasyon yapılmasını rica ederiz.
Villamızın bahçesi ve havuzu kısmi korunaklıdır muhafazakar çift ve ailelerimizin tercih edebileceği bir villadır. Ancak öncesinde satış danışmanlarımız ile ayrıntılı görüşülmesi gerekmektedir.
TEMİZLİK ÜCRETİ : ₺2500
7 gece altı konaklamalarda misafirlerimizden temizlik ücreti nakit olarak tahsil edilmektedir.
ODA SAYISI ve YATAK TİPİ :
3 Yatak Odası bulunan villamızda 2 adet DBL yataklı odamız 1 adet SNG yataklı odamız mevcuttur. Toplam misafir kapasitesi 6 kişidir.
HAVUZ ÖLÇÜLERİ ve HAVUZ ISITMA ÜCRETİ :
9 m X 4 m X 1,50 m /  Havuz ısıtma sistemi bulunmamaktadır. 
MESAFELER ve YOL BİLGİSİ :
Restoran : 600 metre
Market: 600 metre
Merkez: 2 kilometre
Deniz: 1,4 kilometre (Çalış)
Fethiye Çalış bölgesinde bulunan villamızın yolu sorunsuz asfalt yoldur. Anlık yapılan yol çalışmaları konuya dahil değildir.
EVCİL HAYVAN KURALI :
Evcil hayvan kabul edilmemektedir.
DEPOZİTO :       3500 ₺
Villalarımızda girişte misafirlerimizden zayi, kırılma ya da hasar olması durumlarına karşılık hasar depozitosu alınmaktadır. Herhangi bir hasar olmaması durumunda villa çıkış günü misafirlerimize yaptıkları hasar depozitosu ödemesi geri iade edilecektir.
GİRİŞ & ÇIKIŞ SAATLERİ :
Giriş saatimiz 16:00 olmakla beraber villamızın hazır olması durumunda siz misafirlerimiz villaya erken giriş yapabilir. Bunun için satış danışmanlarımızdan bilgi alınız.
Çıkış saatimiz 10:00 olmakla beraber villamızın yeni misafir kabulü yoksa birkaç saat kadar esneklik sağlanabilir. Bunun için satış danışmanlarımızdan bilgi alınız.
ULAŞIM :
Hava yolu tercihinizi Dalaman Havaalanı olarak tercih etmenizi önermekteyiz. Dalaman Havaalanı Kalkan mesafesi maksimum 1 saat 30 dakika olarak ölçülmektedir. İster özel transfer ister shuttle servisler ile ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Ayrıntılı fiyat bilgisi için satış danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.
Fiyatlara; konaklama vergisi hariç, diğer vergiler dahildir.
Ücretsiz konaklayan misafirlerimiz için ilave yatak hizmeti garantisi verilememektedir.

Çevredekiler

Ortaca Belediyesi Dalyan Mahallesi Kültür Ve Sanat Merkezi 45.42 km
İskenderin İsli Mağarası 25.96 km

Tarihi Yerler

Kadyanda 10.67 km
Karmylassos Antik Kenti (Levissi Antik Kenti) 12.82 km

Ulaşım

Muğla Dalaman Havalimanı 29.83 km
Denizli Çardak Havalimanı 130.74 km

Tesis Olanakları

Tesis Olanakları
 • Dış Alan Mobilyası
 • Jakuzi
 • Televizyon
 • Buzdolabı
 • Balkon
 • Özel Havuz
 • Klima
 • Bulaşık Makinesi
 • Saç Kurutma Makinesi
 • Daha Fazla Göster (+8)
Plaj
 • Şezlong
Özellikler
 • Bahçe
 • Otopark
Canlı Destek Al Bizi Ara İletişim Formu
Odamax Fast Support