Belek Hotels

Reservation without prepayment

Free cancellation

Comments from verified guest

New

Installment Payment

Most Booked Belek Hotels

Cheapest Belek Hotels

Highly Rated Belek Hotels

Kempinski Hotel The Dome - All Inclusive image

Kempinski Hotel The Dome - All Inclusive

Belek
9.7
Excellent
"Otelden genel olarak memnun kaldık. Personelleri ilgiliydi. Dinlenmek için güzel bir oteldi. Yemekleri çok lezzetliydi. Havuzu büyüktü. Otelin iskelesi güzeldi. Konumu ve çevresi güzeldi."
Misafir - 29.05.2023
Calista Luxury Resort image

Calista Luxury Resort

Belek
9.7
Excellent
"Otel temiz personeller ilgili her şey var güzel keyif bir tatildi konumu çok basit havalimanına 25 dk çocuklu aileler rahatça kalabilir herkes kalabilir ama çocuklu aillerde rahat edebilir."
Misafir - 19.05.2023
Bellis Deluxe Hotel image

Bellis Deluxe Hotel

Belek
9.7
Excellent
"Aile oteliydi rahattı. Temiz bir oteldi. Güzel bir oteldi. Personel ilgi alakası güzeldi güler yüzlüydüler gayet memnun kaldım. Evimizde gibi rahat hissettiğimiz bir oteldi beklentilerimizi de karşıladı."
Misafir - 29.05.2023
Maxx Royal Belek Golf Resort image

Maxx Royal Belek Golf Resort

Belek
9.7
Excellent
"Fazla söze gerek yok, en iyi tesis! çok teşekkür ederim!."
Misafir - 29.05.2023
Kaya Palazzo Golf Resort image

Kaya Palazzo Golf Resort

Belek
9.7
Excellent
"Yemek kalitesi çok iyiydi. Lüks bir oteldi. Personellerin tutumları oldukça iyiydi hizmet anlamında üst seviyedeydi. Enflasyon sebebiyle fiyat performans açısından pahalı yüksek buluyorum. Önümüzdeki yaz içinde öyle bu gidişle tatil yapamayacağız türkler olarak. Tesiste personel sayısı yeterliydi. Oda genişliği yeterliydi. Genel hijyeni iyi ve yeterliydi."
H***** - 29.05.2023
Rixos Premium Belek - The Land Of Legends Access image

Rixos Premium Belek - The Land Of Legends Access

Belek
9.6
Excellent
"Temiz bir oteldi. Hizmet kalitesi ve ilgili alaka çok güzeldi. Konumu güzeldi rahat ulaştım. Çevresi ve doğal ortamı güzeldi. İç dizaynı göze hitap ediyordu. Çok hoşuma gitti."
Misafir - 19.05.2023
Gloria Serenity Resort image

Gloria Serenity Resort

Belek
9.6
Excellent
"Herzaman ifade ettiğim gibi gloria serenty türk turizminin gurur duyduğu gerçek bir okul personeli harika başta sedat,osman,mustafa,selçuk bey gibi adlarını sayamadığımız arkadaşlara sonsuz teşekkürler."
S***** - 29.05.2023
Voyage Belek Golf & Spa image

Voyage Belek Golf & Spa

Belek
9.6
Excellent
"Temsilciler sürekli neye ihtiyacımız olduklarını sordular. Whatsapptan grup açıp isteklerimizi gerçekleştirdiler. Otelde her şey nizamiydi. Denizi ve plajı güzeldi. Temiz bir oteldi, ben temizliğe çok dikkat ederim özellikle kimsenin görmediği yerleri kontrol ettim. Konumu iyiydi, denize yakındı. Denize yapılan iskele güzeldi. Aile oteliydi kesinlikle eşimle gitmiştik balayı için ve rahatsız olmadım herkes kendi halindeydi. Fazla turk yoktu. Çalışanlar gereğinden fazla güler yüzlülerdi. Eğlencelere biz katılmadık odada zaman geçirdik, dinlenilebilecek bir oteldi. Eğlence de vardı, gelen gruplar güzeldi."
Misafir - 29.05.2023
Gloria Verde Resort image

Gloria Verde Resort

Belek
9.6
Excellent
"Temizlik olarak iyiydi. Konforlu bir tesisti. Personel ilgili ve güler yüzlüydü. Çift ve aile konaklamaları için uygundu. Oda genişliği iyiydi. Otel dizaynı iyiydi. Lobi alanı konforluydu."
Misafir - 29.05.2023
Regnum Carya  image

Regnum Carya

Belek
9.5
Excellent
"Otelin restortanı çok güzeldi, özellikle alya restoranı beğendim. Otelin iç ve dış mekanı çok güzeldi. Oda konforlu ve hijyenikti. Çocuklu aile konaklamasına uygun bir oteldi. Otele ulaşım kolaydı, konumu merkeziydi."
Misafir - 16.05.2023

What You Should Know About Belek

Acreage

Population

8559

Phone Code

242

Low Season

December-March

High Season

April-November

Experience of Belek

Belek

Belek

Belek

Belek

Belek

Belek

Belek

What to eat in Belek ?

Live Support Contact Form
Odamax Fast Support