Alanya Hotels

Reservation without prepayment

Free cancellation

Comments from verified guest

New

Installment Payment

Most Booked Alanya Hotels

Cheapest Alanya Hotels

Highly Rated Alanya Hotels

Perle Apart Hotel image

Perle Apart Hotel

Alanya Merkez
10.0
Excellent
"Rahat bir oteldi. Otelin genel temizliği iyiydi. Otelin konumu merkezin içindeydi. Otel personelleri ilgiliydi."
Misafir - 03.08.2022
Gürses Life Hotel image

Gürses Life Hotel

Alanya
9.8
Excellent
"Tesisin genel alanları temizdi. Konumu merkeziydi her yere yakındı. Bir daha tercih etmek isterim ama aile olduğunda daha geniş yerleri tercih edebilirim bu oteli tek veya çift olarak gitmek isteyenler için öneririm. Otel sokağın içindeydi normaldi ama park yeri sıkıntılıydı otoparkı yoktu."
Misafir - 08.05.2023
Cook's Club Alanya +12 Adult Only image

Cook's Club Alanya +12 Adult Only

Alanya Merkez
9.6
Excellent
"Genel olarak temizliği, personellerin ilgisi iyiydi. Konumu özellikle güzeldi. Giriş çıkış hızlı bir şekilde halledildi."
Misafir - 19.05.2023
Botanik Hotel image

Botanik Hotel

Okurcalar
9.6
Excellent
"Fiyat performans çok iyiydi, çalışanların nezaket ve yaklaşımları inanılmaz derecede çok iyiydi o konuda tebrik ederim oteli ve çalışanları. Tam bir aile oteli balayı için gittik diğer otellerde genellikle bekar sayısı fazla olur ve tadımız kaçar mı acaba diye endişem varken otele girince bütün endişe ve korkularım gitti. Yemekleri biraz daha lezzetli ve iyi olabilir sabah kahvaltısı her gün aynı menü çıktı o durum biraz rahatsız etti onun haricinde herşey çok güzeldi."
Misafir - 16.05.2023
Villa Turka Hotel image

Villa Turka Hotel

Alanya
9.6
Excellent
"Tesisin konumu iyiydi. Tesisin kaleiçinde olması güzeldi, tarihi yerlere yakın bir tesisti. Yürüyerek birçok tarihi yeri gezebilirsiniz. Aslında tesise hangi amaçla gittiğinize de bağlı. Tarihi yerleri vs. Gezmek istiyorsanız bu tesis uygun bir yer bence. Personeller ilgiliydi. Genel olarak her şey beklediğimiz gibiydi."
Misafir - 05.04.2023
Botanik Platinum image

Botanik Platinum

Alanya
9.5
Excellent
"Temiz bir oteldi. Konumuna rahat ulaştım. Tekrar konaklamayı düşünürüm. Her özelliği ile memnun etti bizleri."
Misafir - 16.05.2023
Blue Marlin Deluxe Spa & Resort  image

Blue Marlin Deluxe Spa & Resort

Konaklı
9.5
Excellent
"Personelleri çok ilgiliydi. Yemeklerin kalitesi çok güzeldi. İçeceklerin kalitesi çok iyiydi. Temiz bir tesisti. Biz otelden çok memnun kaldık."
Misafir - 19.05.2023
Kirman Leodikya Resort image

Kirman Leodikya Resort

Okurcalar
9.4
Excellent
" Sayın yetkili, ben, hayatımın yarısını iş seyahatlerinde geçiren uluslararası bir denetçiyim. Yönetim sistemleri denetimi de gerçekleştiriyorum. O bakımdan, görüşlerimi işe yarayacağı umuduyla detaylıca aktarmak istiyorum. Yaz döneminde ailenizle beraber güvenle, neşeyle zaman geçireceğiniz temiz bir otel. Yaz dönemi fiyatları da bizim geçirdiğimiz nisan dönemine göre yüksek ama tabii ki fiyatlar yaz döneminde yüksek olacak. Ekonomideki dengesiz durumdan kaynaklı tam olarak yorum yapmam doğru değil ama fiyat performans nisan dönemine göre tabii ki iyi. Deniz'e giremedim, üstelik havuza girdiğimden, soğuk aldım ve antibiyotik kullanıyorum. Bu konuları aşağı yukarı tahmin ediyorduk ve beklentimizde azdı zaten. Tesisin genel durumu; tesis eski olmasına rağmen çok çeşitli olanakları hala sunuyor. Dökülen birşeye rastlamadık ama kapalı bölümler vardı. Nisan ayında olduğumuz için rahatsızlık duymadım. Eleştirilerime gelince; kapalı havuzun sıcaklığı bence yeterli değildi. Termal otel değilsiniz biliyorum ama sıcaklık bence düşüktü. Ben istanbul yeşilköy'de oturuyorum ve orada bir otelin kapalı havuzu ile karşılaştırıyorum... Onlar bir gömlek üstteler, üzgünüm ama beklentimin altında kaldı. Çünkü nisan ayında beni buraya getiren kapalı havuzun olmasıydı, o da sıcak olmayınca biraz moralim bozuldu. Soğuk değil, ılıkdı ama sıcak olmasını bekliyordum. En büyük sıkıntımız muhtemelen planlı yapmışlar diye düşündüğüm yemek saatleri sorunu. Hatta yaz dönemine tatil almayalım, yemek istemediğimiz ve içmek istemediğimiz halde o kadar parayı niçin verelim diye düşündük. Herşey dahil program biraz çok abartılı ama obezlere daha uygun gibi. Ben dolu tabak değil kaliteli tabak tercih ederim. 4 gün de 2 kez kahvaltı, 2 öğlen ve 2 akşam yemeğine ancak denk geldik. Ülkenin en güzel restoranlarında, mutfaklarında yemek yemiş ve antalya'da turizm işletme okumuş birisi olarak yemeklerinizi beğenmedim diyemem ama sizi hatırlatacak herhangi bir yemek tadı bulamadım. Bulmayı da beklemiyordum çünkü konsept bu değil. Öğlen ve akşam yemeklerinde yöresel tatlar da gördük. Döner örneğin çok güzeldi ve alakart kalitesinde bir yemek görmek belki biraz üst düzey bir beklenti olacak ama nisan ayında gelen bir kişinin sizden alabileceği iki hizmet var; birincisi yemek, diğeri de günboyu yapılan etkinlikler. Yaz döneminde buna plaj
deniz ve daha uzun hizmet saatleri ekleniyor. Otel çalışanlarından davranışından dolayı şikayet edeceğim hiçkimse yok. Harika insanlar. Resepsiyonla ilgili sadece bir notum var çünkü bize girişte otelin tanıtımı yeterince yapılmadı. Odanın tanıtımı oldu. Böyle otellerde otel imkanları detaylıca anlatılmalı ve yazılı olarak bize verilmeli veya odamızda kolayca ulaşabilmeliyiz. Kare kodunu bilmiyorduk çünkü anlatılmadı. Sonuç olarak animasyonda ramazan bey, coffee shop'taki görkem hanım ve bizimle ilgilenip sorunlarımızı dinleyen ve not alan zehra hanım bize kaldığımız süre boyunca keyifli anlar yaşamamıza sebebiyet verdi." - M*****
Karikatür Bi Hotel  image

Karikatür Bi Hotel

Alanya
9.4
Excellent
"Konumu merkeziydi araç kulanmadan her yere gidilmesi kolaydı. Otopark yeri bulmak zordu. Giriş çıkış işlemleri hızlıydı. Personeller ilgiliydi."
Misafir - 12.12.2022
Kleopatra Arsi Hotel image

Kleopatra Arsi Hotel

Alanya
9.3
Excellent
"Tesis güzel temiz ve personelleri gayet iyi plajda şezlong ve şemşiye ücretli olmasi hoşuma gitmedi ama genel anlamda herşey harikaydı."
Misafir - 03.08.2022

What You Should Know About Alanya

Acreage

1577 km²

Population

327.503

Phone Code

242

Low Season

December-February

High Season

June-August

Experience of Alanya

Alanya

Alanya

Alanya

What to eat in Alanya ?

Live Support Call Us Contact Form
Odamax Fast Support