Odamax is a brand of .

La Kumsal Hotel(Adult Only +10)

Kaş Çukurbağ yarımadası Beyhan Cenkçi caddesi no:74 Antalya / Türkiye
82 Comment
9.2
Show all options

General information

Positioned at the most beautiful spot of Cukurbag Peninsula, La Kumsal Boutique Hotel waits for its guests to fall asleep in company with the lights of Meis Island and feel the freedom at each step.

Important information
 • Child accepted
 • Hotel do not accept pet.
 • Hotel do not accept guidance dog.
 • Hotel do not provide extra bed
Extra beds cannot be guaranteed for our guests staying free of charge.
More about the property
Safe Tourism Certificate
Initiated by the T.R. Ministry of Culture and Tourism, the Safe Tourism Certification Program covers the health and hygiene rules and measures to be applied in facilities. Facilities seeking a Safe Tourism Certificate are subjected to a series of inspections by authorized audit firms regarding the implementation of health and hygiene rules, and assessments are conducted in line with international standards. Inspections take place on a regular basis and are recorded.
Akça Germe Plajı 2193 m
Kaş Halk Plajı 2505 m
Kaş Belediyesi Halk Plajı 3329 m
Please enter the date to see the prices. Pick a different date

Hotel Facilities

 • Lobby
 • Garden
 • Internet Connection - Wireless
 • hotel car park
 • Bar (Paid)
 • Laundry (Paid)
 • Rent a Car (Paid)
 • Restaurant (Paid)
 • Reception Service for 24 Hours
 • Doctor (Paid)
 • Airport Transfer
 • Non Smoking Room
 • Room Service (Paid)
Pool
 • Public Beach
 • Outdoor Pool

More information

About the property
 • Child accepted
 • Hotel do not accept pet.
 • Hotel do not accept guidance dog.
 • Hotel do not provide extra bed
Important information
Check-in time
15:00
Check-out time
11:00
Number of rooms
25
Year of construction
1997
Languages spoken at the property
 • German
 • Turkish
 • Russian
 • English
Payment Types
 • Debit Card
 • Visa
 • Mastercard
 • Cash
Services and use of some service areas that are provided within the concept of the properties may be limited or closed during your accommodation as per the circular notices and legal regulations published within the scope of Covid-19. Some services may not be provided partially or completely, as well.
All guests who make reservations are obliged to comply with all the measures taken by the relevant institutions including the facility, the Ministry of Health, local institutions / authorities regarding Covid-19; and within the scope of these measures, they must provide all the information requested from them, especially the HES Code.
Within the scope of Covid-19 measures taken by the relevant public institutions in order to protect the health of the guests, the HES Code query will be made when the guests enter the facility. The facility within the scope of the regulations of the relevant public institutions may refuse to accept guests who have disease symptoms or come into contact with the a person with disease symptoms, take them to the isolation room, request their exit from the facility, or take other necessary actions as a result of questioning.

Comments

82 Comment of verified guest
Excellent 9.2
Overall Score 9.2
Room 9.2
Food 9.3
Service 9.1
Price 9
Proposal 9.4
Swimming 9.1
Recommending 8.7
Personeller ilgili. Temiz bir tesis. Konumu iyi.
Room
8
Food
8
Service
10
Price
8
Recommending 10.0
Çok temiz bir oteldi. Fiyat performansın üzerinde bir otel. Konum olarak beğendim. Personelde güler yüzlüydü.
Room
10
Food
10
Service
10
Swimming
10
Price
10
Recommending 10.0
Otel konum olarak çok güzeldi. Otel çalışanları güler yüzlüydü. Oteldeki odamız temiz ve konforluydu.
Room
10
Food
10
Service
10
Price
10
Hotel Reply
Merhaba, değerli yorumlarınızı paylaştığınız için çok teşekkür ederiz. Değerlendirmelerinizin analizi neticesinde her geçen gün yenilenen hizmet standartlarımız ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına var gücümüz ile çalıştığımızı bilmenizi ister, en yakın zamanda sizleri yeniden otelimizde misafir etmek isteriz. Sağlıklı günler.
Recommending 10.0
Manzarası muhteşem. Güler yüzlü personellerinin hizmetleri için teşekkür ederim. Yemek ve kahvaltı harikaydı.
Room
10
Food
10
Service
10
Price
10
Hotel Reply
Merhaba, değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz. Değerlendirmelerinizin sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına azmimizi teşvik edici nitelikte olduğunu bildirirken en yakın zamanda sizleri yeniden misafir etmek için sabırsızlandığımızı bilmenizi isteriz. Sağlıklı günler.
Recommending 8.7
Çok güzel bir iki gün geçirdim sıcak personel muhteşem ambüans lezzetli yemekler cennetten bir parça özellikle kış ayları ve jakuzili odaları tercih edin.. Tavsiyemdir.. Aşık olsun otele resmen belçika bernaded.
Room
8
Food
10
Service
8
Price
10
Hotel Reply
Merhaba, Değerli değerlendirme ve yorumunuz için teşekkür ederiz. Alakart restaurantımızda hizmet alarak tadına eriştiğiniz yemeklerimizi beğenmeniz ve servis kalitemizi analiz etmeniz bizleri çok mutlu etmiştir. Sizlere daha iyi hizmet verebilme adına her geçen gün daha çok azimle çalıştığımız işletmemizde, konaklama ücretlerinin hizmet-fiyat dengesini yakalama adına siz değerli misafirlerimizin görüşlerinin bizler için en öncelikli skala olduğunu bilmenizi ister en yakın zamanda sizleri yeniden otelimizde misafir etmek isteriz. Sağlıklı günler.
Recommending 10.0
Nezih ve kaliteli bir oteldi. Personellerinden memnun kaldım. Yemekleri iyiydi. Konum da güzeldi.
Room
10
Food
10
Service
10
Price
10
Hotel Reply
Merhaba, öncelikle otelimiz hakkındaki genel analiz ve değerlendirmeniz için teşekkür ederiz. Otelimizde konaklama deneyimi yaşayan misafirlerimizin bu deneyimlerini analiz ederek yorumladığınız şekliyle paylaşması otelimize yeni gelecek misafirlerimiz için en öncelikli değerlendirme aracı olduğu bilindiğinden sizlere ayrıca teşekkür etmeyi borç biliriz. Sizleri yeni deneyimler yaşama adına yeniden otelimizde misafir etmekten memnuniyet duyacağımızı belirtir, en yakın zamanda görüşmek ümidimizi her an muhafaza ettiğimizi bilmenizi isteriz. Sağlıklı günler.
Recommending 8.7
Güzel bir tesisti. Mevsim itibari ile geldik, güzeldi. Yazın nasıl olur bilemiyorum. Mesela sadece 5 6 arabalık bir otoparkı vardı. Yazın bunu nasıl hallediyorlar bilemem ama bu mevsim için tavsiye ederim gayet güzeldi. Temiz bir oteldi. Kahvaltı gayet lezzetliydi. Hizmetleri güzeldi.
Room
8
Food
10
Service
8
Price
10
Hotel Reply
Merhaba, Değerli analiziniz ile otelimiz hakkında güzel yorumlarda bulunmanız bizleri çok mutlu etmiştir. Otelimizi tercih etmeniz ve yorum yaparak otelimizi önermenizin profesyonel hizmet anlayışımızın idamesi adına çok değerli bir gösterge niteliği olmuştur. Hayallere dalabileceğiniz manzarada lezzetli kahvaltımızı tadıp güler yüzlü hizmet alarak temiz odada konaklamış olduğunuzu analiz etmeniz işimizi layıkıyla yerine getirmemizin haklı gururunun teveccühüdür. Bu teveccühe yorumlarınız ile bizleri mazhar kılmanızdan ötürü teşekkür etmeyi borç bilir en yakın zamanda sizleri yeniden otelimizde ağırlayacak olma heyecanını her an hissettiğimizi bilmenizi isteriz. Sağlıklı günler.
Recommending 10.0
Otelin konumu ve manzarası iyiydi, personel güler yüzlüydü, temizliği iyiydi.
Room
10
Food
10
Service
10
Price
10
Hotel Reply
Merhaba, Değerli puanlandırmanız için teşekkür ederiz. Sizlere daha iyi hizmet verebilme adına profesyonel hizmet anlayışımızı her geçen gün daha fazla azim ile ön sıralara taşıma şiarı ile hareket ederken sizleri yeniden otelimizde ağırlayarak yeni deneyimleri yaşama fırsatını yakalamanız ümidi taşır, sağlıklı günler dileriz.
Recommending 9.3
Temiz bir oteldi, hergün temizlik yapılıyordu. Personelleri ilgiliydi. Sessiz sakin , hizmeti iyi bir oteldi.
Room
8
Food
10
Service
10
Price
10
Hotel Reply
Merhaba, sizleri otelimizde ağırlamaktan memnuniyet duyduğumuzu belirtmek isteriz. Yapmış olduğunuz puanlandırma ve güzel yorumunuz için çok teşekkür ederiz. Seneye sizleri tekrardan otelimizde misafir etmek için sabırsızlandığımızı belirtir, sağlıklı günler dileriz.
Recommending 10.0
Tesis konumu, odaların temizliği, yemekler ve personelin ilgisi mükemmeldi. En kısa zamanda tekrar dönmeyi planlıyoruz.
Room
10
Food
10
Service
10
Price
10
Hotel Reply
Merhaba, değerli puanlandırmanızı ve yorumunuzu bizlerle paylaştığınız için çok teşekkür ederiz. Sizleri en yakın zamanda otelimizde tekrardan görmek ister, sağlıklı günler dileriz.
Live Support Contact Form