Assos Hotels

With Odamax you can find the most suitable booking for all types of accommodation!

Popular hotels in Assos region

Assos 31 Properties Show on Map

Deal of the Day

Lowest Price
for 1 night 28 EUR
41 EUR

Recommended Hotels

The places where experience and beauty can live together

All Properties in Assos

You can view, filter and sort hundreds of property options all together.

See All Properties

Most Recent Reviews

You can find the last reviews left by guests staying in Assos through Odamax.

Assos Behram Hotel
8.6
Very Good 33 Yorum
Otelin meze ve deniz ürünleri çok lezzetliydi. Personel çok yardımsever ve güleryüzlüydü çözüm odaklıydı. Müdavimi olabileceğim bir yer oldu. Kesinlikle tavsiye ederim.
Assos Kervansaray
8.2
Very Good 105 Yorum
Tesisin kendisi son derece güzeldi. Personelleri çok ilgiliydi. Yiyecek kalitesi düşündüğümün üzerindeydi. Temiz bir tesis.
Assos Hunters Hotel
7.7
Very Good 48 Yorum
Otel calisanlari cok ilgili. Tavirlarinda ufacik bir olumsuzluk gormedik. Hep guleryuz , hep bi yardim cabasi vardi. Kahvalti ve aksam yemegi ayni sekilde doyurucu ve bol secenekli. Plaji otelin hemen onunde, tarihi mekanlar yakin, samimi bir hotel. Doga , tarih, sessizlik ve hatta romantizm arayanlar icin mukemmel bir secim. Mutlaka deneyin.
Assos Sardunya Hotel
7.6
Very Good 15 Yorum
Sessiz, sakin ve huzurlu bir tatil arayanlar için bulunmaz bir lokasyon ve tesis. Odanızda dalga sesleri eşliğinde uyumak benzersiz çünkü deniz kıyısındaki odalar gerçekten denize sıfır. Çalışanlar güler yüzlü ve yardımsever. Kahvaltısı çeşitli ve güzel. Yemekler genel olarak lezzetli ama akşam yemeklerinde ana yemek olarak biraz daha fazla çeşit olabilir. Son olarak müdür cevdet beyin oğlu mert ve kızı ceren çok tatlı. Özellikle mert'in iskeleden "tumbalama" atlayışlarını mutlaka izlemelisiniz. ¿ sonuç olarak tesisten ve çalışanlarından son derece memnun kaldık. Daha çok yer görmek adına aynı tesiste kalmayı pek tercih etmesekte bu tesise tekrar gitmeyi düşünebiliriz.
Click for further information about Protection of Personal Data, Privacy Policy and Principles on Use of Cookies. ×