Ayvalık Hotels

With Odamax you can find the most suitable booking for all types of accommodation!

Ayvalık bölgesinde tercih edilen oteller

Ayvalık 124 Tesis Haritada Gör

Günün Fırsatı

En Düşük Fiyat
1 gece için 32 EUR
41 EUR

Recommended Hotels

The places where experience and beauty can live together

All Properties in Ayvalık

You can view, filter and sort hundreds of property options all together.

See All Properties

Most Recent Reviews

You can find the last reviews left by guests staying in Ayvalık through Odamax...

Derya Hanım Konağı
9.8
4 Yorum
Derya hanım konağı konumu tam merkezde her yere 2-3 dk lık yürüme mesafesinde. Eşimle 2 günlük cunda gezimizi bu sayede dolu dolu yaşamış olduk. Personel çok ilgili sanki aileden gibiler. Biz bir butik otelde kalmak için gittik ama sanki yakın akrabamızın evinde gibiydik. Kahvaltı leziz, şirin bir bahçesi, tarz bir dekorasyonu var. İçeri girmeden daha kapısını bile görür görmez etkilendik. Odaları temiz ve konforlu. Aranacak tüm özellikler fazlasıyla var. En önemli özelliği işletme sahibinin işini severek ve özenle yapması. Yardım istediğimiz her konuda yardımcı oldular,bizim rahat edebilmemiz için ellerinden gelenin en iyisini yaptılar. Olumsuz hiçbir durumla karşılaşmadık. Cundaya tekrar geldiğimizide konaklamamız yine derya hanım konağı olacak.
Cunda Esen Hotel
9.5
75 Yorum
Konumu çok güzeldi. Mimarisi iç dekorasyonu güzeldi. Çalışanları ve sahipleri çok iyiydi. İlgilendiler. Otel değilde tanıdığıma gitmiş gibiydi. Kahvaltısıda çok iyiydi.
Cunda Fora Hotel
9.4
75 Yorum
Ayvalıkta kalmak için ideal bir yer hizmet kalitesi personel kalitesi çok yüksek pişman olunmayacak bir yer tavsiye ederim.
Cunda Altay Butik Otel
9.3
20 Yorum
Konum olarak bulamayinca hemen aradik ve otoparka ulaştık ardindan otele çalışanlar karsılayanlar oldukça samimi güler yüzlü insanlar çok guzel bir hafta sonu tatili oldu korupark ets sinem hanima ve altay butik otele teşekkürler.