Büyükada Hotels

With Odamax you can find the most suitable booking for all types of accommodation!

Popular hotels in Büyükada region

Büyükada 33 Properties Show on Map

Deal of the Day

Lowest Price
for 1 night 64 EUR
85 EUR

Recommended Hotels

The places where experience and beauty can live together

All Properties in Büyükada

You can view, filter and sort hundreds of property options all together.

See All Properties

Most Recent Reviews

You can find the last reviews left by guests staying in Büyükada through Odamax.

Çenar Konak Butik Otel
9.4
Perfect 25 Yorum
Otelin konumu oldukça merkezi, sahile 1-2 dakika yürüyüş mesafesinde. Standart oda almamıza rağmen bize balkonlu odayı hiçbir fiyat farkı almadan verdiler. Odamız hem geniş, hem de boydan pencereleri olan ferah bir odaydı. Eski bir konağın dönüştürülmesiyle elde edildiği için ses izolasyonu biraz zayıf ama komşularınız sessiz olduğu sürece sorun yok. :) en kötü durumda uyarabilirsiniz. Yeni bir otelde her yerde kalınabilir ama böyle eski bir binada kalma deneyimini bence yaşamak lazım. Dar kapılar, ufak banyolar, ahşap zemin, yüksek tavan. . . Ahmet bey, her konuda çok ilgiliydi ve bütün isteklerimizle yakından ilgilendi. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Kahvaltı güzel, peynir çeşitleri bakımından zengin. Menülerinde olmayan şeyleri bile istek üzerine hazırladılar bizim için. Biz çok memnun kaldık, her şey için çok teşekkürler.
Anastasia Meziki Hotel
8.7
Very Good 19 Yorum
Personellerin güler yüzlü olması ve misafirperverliği güzeldi. Nezih bir yer olması hoşuma gitti. Konumu çok güzeldi denize yakındı.
Nizam Butik Otel Büyükada
8.5
Very Good 32 Yorum
Puanlamamı tesisteki ücret ve kalite dengesini gözeterek yaptım. Verilen ücrete göre daha fazla bir kalite beklentisi içinde olmamak daha gerçekçi olacaktır. . Yakınlarıma tavsiye konusu da yine kişinin ayıracağı bütçesi ile bağlantılı olacaktır. Bu ücrete göre, sunulan kalite ve hizmet gayet normal sınırlardadır. Kahvaltıdan memnun kaldık. Personel ilgiliydi. Odada en az bir adet koltuk veya sandalye olsaydı,iyi olurdu diye düşünüyorum.
Büyükada Princess Hotel
8.2
Very Good 58 Yorum
Temiz bir tesisti, personeller ilgiliydi, konumu güzeldi. Resepsiyon görevlisi sinem hanımdan memnun kaldım. Ulaşımı kolaydı. Manzarası güzeldi.
Click for further information about Protection of Personal Data, Privacy Policy and Principles on Use of Cookies. ×