Mersin Hotels

With Odamax you can find the most suitable booking for all types of accommodation!

Mersin bölgesinde tercih edilen oteller

Mersin 95 Tesis Haritada Gör

Günün Fırsatı

En Düşük Fiyat
1 gece için 70 EUR
79 EUR

Recommended Hotels

The places where experience and beauty can live together

All Properties in Mersin

You can view, filter and sort hundreds of property options all together.

See All Properties

Most Recent Reviews

You can find the last reviews left by guests staying in Mersin through Odamax...

Hostapark Hotel
9.3
6 Yorum
Temiz bir tesisti konumu güzeldi güvenli bir ortam vardı.
Marvel Tree Hotel
9.2
20 Yorum
Otel çok havadar ,mis gibi bir bahçe ve inanılmaz bir ağacın yanı başında. Muhteşem deniz manzaralı balkonunuzda sizi kuşlar ve begonviller ağırlıyor. Tertemiz bir oda ve tertemiz banyo her zaman güler yüzlü insanlar sizi ağırlıyor. Yemek çeşitliliği ve güzel bir kahvaltıyı yiyebileceğiniz deniz manzaralı bir restoran. Mükemmel bir zevkle seçilen müzik eşliğinde. Gece bar ve mükemmel sesler. Deniz çarşaf gibi, havuz gibi berrak. Şezlong şemsiye gölge sıkıntısı hiç yok. Canınız ne isterse ister şezlongta ister ağaç altında yenilebiliyor. Kafayı dinlendirmek için ideal bir ortam. Tekne gezileri, dünyanın sekizinci harlkası gelindiri mağarası gezisi, anamuria antik şehir ve plajı, tarihi kaleler ve alabildiğince muz,muz,muz... Hepsi burada... Gazipaşaya sadece bir buçuk saat mesafede. Buraya bundan sonra hep geleceğiz.
Divan Mersin
9.0
34 Yorum
Kaldığım otellerde en fazla önem verdiğim hususlar; temizlik,yiyecek kalitesi ve çalışanların sunduğu hizmet kalitesidir. Divan mersin oteli yöneticilerini tüm bu hususlarda üstün başarıyı sağlayabildikleri için kutluyorum. Otelin resepsiyondan, restoranına, odalarından spasına kadar tüm çalışanlarına tek tek teşekkür ediyorum. Restoranında yemek fiyatları oldukça makul olduğu için ailece genellikle öğlen ve akşam yemeklerimizi de otelde yemeyi tercih ettik. Restoranda görevli tekin bey, sedef hanım ve adını hatırlayamadığım herkese gösterdikleri güler yüzlü kaliteli hizmetleri için sonsuz teşekkürler ediyorum. Mersin'e gelirsem hiç düşünmeden seçeceğim tek otel burasıdır.
Ulu Resort Hotel
9.0
549 Yorum
Tavsiye ettim bile. Aktiviteler güzel. Deniz iyi. Personel güler yüzlü. İşletmeciler profesyonel yardımcı olabiyorlar. Konumu temizliği iyiydi.