Eskişehir Hotels

With Odamax you can find the most suitable booking for all types of accommodation!

Eskişehir bölgesinde tercih edilen oteller

Eskişehir 51 Tesis Haritada Gör

Günün Fırsatı

En Düşük Fiyat
1 gece için 26 EUR
44 EUR

Recommended Hotels

The places where experience and beauty can live together

All Properties in Eskişehir

You can view, filter and sort hundreds of property options all together.

See All Properties

Most Recent Reviews

You can find the last reviews left by guests staying in Eskişehir through Odamax...

Vip Suit Hotel
9.3
26 Yorum
Personelleri ilgili temiz bir tesisti. Konum olarak oldukça iyiydi merkeze yakındı kolay tarif edilebilir bir yerdeydi.
Madame Tadia Otel
9.1
95 Yorum
Konum olarak tren garına yakın, ulaşımı rahat. Otel güzel olmasına rağmen lobideki görevlilerin tutumundan hiç memnun kalmadım. 3 gece konakladık. Yan tarafta sabah 7'de başlayan bir inşaat çalışması vardı ve söylememize rağmen bizi geçiştirip diger tarafa bakan bir oda vermeyi kabul etmediler, üstelik otelin çoğunlugu boş olmasına rağmen. 3 gün inşaatın sesini ve eziyetini çektik. Odanın hemen karşısında çalışan işçiler yüzünden gündüz sürekli karanlık ve fonları kapalı bir odada oturmak zorunda kalmamız da cabasıydı. Sürekli bir geçiştirme ve ilgisizlik hakimdi lobidekilerin tavilarında. Kat görevlileri temiz ve nazikti. Kahvalti orta düzeydeydi. Pansiyon gibi sadece tek gece kalınmayacaksa asla tavsiye etmiyorum. Ve müşterileri bir inşaat çalışması olduguna dair bilgilendirmek zorundalar. Gidip k¿bus gibi bir sürprizle karşılaşmayın.
Arslanlı Konak Otel
9.1
16 Yorum
Konum odunpazarı'nın kalbi gibi bir yerde gezilip görülecek alanlara çok yakın. Çalışanlar ilgili özellikle resepsiyondaki yaşar bey her konuda yardımcı oluyor.
Paşa Konağı
9.1
22 Yorum
Odunpazarında mükemmel konumda yer alan butik otelden ve otelin işletmecisi ebru hanımın güler yüzü ve ilgisinden çok memnun kaldık. Sabah kahvaltısında ebru hanımın annesinin kendi elleri ile yaptığı pişiler ve yemek sonrası müzik dinletisi harikaydı.