Daha iyi bir deneyim için,
Odamax Uygulamasını indirin!

Çeşme Ayayorgi'de Plajlara ve Merkeze Yakın Konumda, 1+1 Kiralık Daire 27335

İzmir / Türkiye

Seçtiğiniz tarihler için müsait oda yok. Lütfen farklı tarihler seçerek tekrar arama yapın.

Tarih Seç

Genel Bilgi

Çeşme çarşıya yürüyerek 8 dk, denize yürüyerek 6 dk, kurumsal marketlere yürüyerek 7 dk, kebap ve pide salonuna yürüyerek 3 dk mesafede olan dairemiz 1 çift kişilik yatak odası, 1 salon, 1 mutfak ve 1 tuvalet banyodan oluşmaktadır. Rahatınız için her şey düşünülmüş olan dairemizin en büyük özelliği ünlü beach kulüpler ile balık restoranlarına çok yakındır. Turkuaz rengi deniz kenarları ve koylarımız tamamıyla 0-3 yaş bebek dostudur. Özellikle Çeşmenin sıcak yaz gecelerinde müthiş serinleten çarşısında aracınızı yerinden oynatmadan yürüyerek gidebileceğiniz lokasyonda bulunan dairemizde şimdiden iyi tatiller dileriz. Konuklarımızın dairemize gelmeden önce 0-15 yaş çocuklar dahil kimliklerini hazır etmeleri 1774 sayılı kimlik bildirme kanuna istinaden bizlere bildirmeleri zorunludur. Harika yaz geceleri ve sağlık dolu mutlu tatiller dileriz.


Çeşme çarşıya yürüyerek 8 dk, denize yürüyerek 6 dk, kurumsal marketlere yürüyerek 7 dk, kebap ve pide salonuna yürüyerek 3 dk mesafede olan dairemiz 1 çift kişilik yatak odası, 1 salon, 1 mutfak ve 1 tuvalet banyodan oluşmaktadır. Rahatınız için her şey düşünülmüş olan dairemizin en büyük özelliği ünlü beach kulüpler ile balık restoranlarına çok yakındır. Turkuaz rengi deniz kenarları ve koylarımız tamamıyla 0-3 yaş bebek dostudur. Özellikle Çeşmenin sıcak yaz gecelerinde müthiş serinleten çarşısında aracınızı yerinden oynatmadan yürüyerek gidebileceğiniz lokasyonda bulunan dairemizde şimdiden iyi tatiller dileriz.
Konuklarımızın dairemize gelmeden önce 0-15 yaş çocuklar dahil kimliklerini hazır etmeleri 1774 sayılı kimlik bildirme kanuna istinaden bizlere bildirmeleri zorunludur. Harika yaz geceleri ve sağlık dolu mutlu tatiller dileriz.
Fiyatlara; konaklama vergisi hariç, diğer vergiler dahildir.
Ücretsiz konaklayan misafirlerimiz için ilave yatak hizmeti garantisi verilememektedir.

Çevredekiler

Sığacık Kalesi 44.76 km
Tanay Milli Parkı 7.4 km

Tarihi Yerler

Çeşme Müzesi 1.5 km
Doktor Sefa Edalı Konağı 1.42 km

Ulaşım

Adnan Menderes Havalimanı 73.74 km
Selçuk Efes Havalimanı 100.2 km

Tesis Olanakları

Tesis Olanakları
  • Çamaşır Makinesi
  • Vantilatör
  • Buzdolabı
  • Televizyon
  • Klima
Özellikler
  • Otopark
Canlı Destek Al İletişim Formu
Odamax Fast Support