Daha iyi bir deneyim için,
Odamax Uygulamasını indirin!

Bodrum'da Masmavi Sularda, Şık ve Ferah Dizayna Sahip Gulet 15582

Muğla / Türkiye

Seçtiğiniz tarihler için müsait oda yok. Lütfen farklı tarihler seçerek tekrar arama yapın.

Tarih Seç

Genel Bilgi

Guletimiz, 2019 yılında titizlikle rektife edilmiş olup, yüksek standartlarda konfor ve hizmet sunmak için tasarlanmıştır. 24 metre uzunluğunda ve 6,8 metre enindeki tekne, 3 personeli ile birlikte siz değerli misafirlerimize unutulmaz bir mavi tur deneyimi sunmaktadır.
Şık ve Konforlu Kabinler:Guletimiz, 2 master kabin ve 2 double kabin olmak üzere toplamda 4 konforlu kabin sunmaktadır. Her kabinde özel duş, tuvalet ve klima bulunmaktadır. Misafirlerimizin rahatı ve memnuniyeti için her detay özenle düşünülmüştür.Güçlü Motor ve Jeneratör:280 beygirlik güçlü motoru ve 17Kw jeneratörüyle, guletimiz her türlü deniz koşulunda güvenli ve konforlu bir seyir sağlar. Maksimum hız ve performansla mavi turun keyfini çıkarmanız için her detay düşünülmüştür.Guletimizde geçireceğiniz zamanın unutulmaz ve keyif dolu olacağına eminiz. Sizleri mavi tur deneyimimizde ağırlamaktan mutluluk duyacağız.


Guletimiz, 2019 yılında titizlikle rektife edilmiş olup, yüksek standartlarda konfor ve hizmet sunmak için tasarlanmıştır.
24 metre uzunluğunda ve 6,8 metre enindeki tekne, 3 personeli ile birlikte siz değerli misafirlerimize unutulmaz bir mavi tur deneyimi sunmaktadır.


Şık ve Konforlu Kabinler:
Guletimiz, 2 master kabin ve 2 double kabin olmak üzere toplamda 4 konforlu kabin sunmaktadır. Her kabinde özel duş, tuvalet ve klima bulunmaktadır.
Misafirlerimizin rahatı ve memnuniyeti için her detay özenle düşünülmüştür.
Güçlü Motor ve Jeneratör:
280 beygirlik güçlü motoru ve 17Kw jeneratörüyle, guletimiz her türlü deniz koşulunda güvenli ve konforlu bir seyir sağlar. Maksimum hız ve performansla mavi turun keyfini çıkarmanız için her detay düşünülmüştür.
Guletimizde geçireceğiniz zamanın unutulmaz ve keyif dolu olacağına eminiz.
Sizleri mavi tur deneyimimizde ağırlamaktan mutluluk duyacağız.
Fiyatlara; konaklama vergisi hariç, diğer vergiler dahildir.
Ücretsiz konaklayan misafirlerimiz için ilave yatak hizmeti garantisi verilememektedir.

Çevredekiler

Tiyatro Ve Konser Yeri 310 m
Milas Tariş Fuar Merkezi 45.45 km

Tarihi Yerler

Bodrum Su Altı Arkeoloji Müzesi 290 m
Müze 310 m

Ulaşım

Muğla Milas Bodrum Havalimanı 31.81 km
Aydın Çıldır Havalimanı (Pasif) 96.1 km

Tesis Olanakları

Canlı Destek Al İletişim Formu
Odamax Fast Support