Daha iyi bir deneyim için,
Odamax Uygulamasını indirin!

Bodrum'da Lüks Tasarıma Sahip, Geniş Kapasiteli Kiralık Motoryat 33517

Muğla / Türkiye

Seçtiğiniz tarihler için müsait oda yok. Lütfen farklı tarihler seçerek tekrar arama yapın.

Tarih Seç

Genel Bilgi

Bodrum'un sularında muhteşem bir tatil deneyimi yaşamak için hazırladığımız lüks motoryatımızı keşfetmeye hazır mısınız? 17 metrelik etkileyici tasarımıyla göz kamaştırıyor. Eşsiz güzellikteki Bodrum koylarını ve adalarını keşfetmek için mükemmel bir seçenek olan bu motoryat, size lüks ve konforlu bir seyahat imkanı sunuyor.Motoryatımız, şık ve çağdaş tasarımıyla dikkat çekiyor. Geniş iç mekanları, ferah ve rahat bir yaşam alanı sunuyor. Üstün kalite malzemelerle inşa edilen ve özenle dekore edilen iç mekanlar, modern bir lüks hissi yaratıyor. Konuklarımızın en üst düzey konforu yaşaması için her ayrıntı özenle düşünülmüştür.Motoryatımızda toplamda 3 yatak odası ve 2 banyo bulunmaktadır. İki master kabin ve bir ranza odası ile geniş bir konaklama alanı sunmaktadır. Her kabinde TV ve klima bulunmaktadır, böylece konforunuzdan ödün vermeden seyahat edebilirsiniz. Ferah ve şık tasarlanmış banyolarda ise modern olanaklar ve konforlu duş alanları mevcuttur.


Bodrum'un sularında muhteşem bir tatil deneyimi yaşamak için hazırladığımız lüks motoryatımızı keşfetmeye hazır mısınız? 17 metrelik etkileyici tasarımıyla göz kamaştırıyor. Eşsiz güzellikteki Bodrum koylarını ve adalarını keşfetmek için mükemmel bir seçenek olan bu motoryat, size lüks ve konforlu bir seyahat imkanı sunuyor.
Motoryatımız, şık ve çağdaş tasarımıyla dikkat çekiyor. Geniş iç mekanları, ferah ve rahat bir yaşam alanı sunuyor. Üstün kalite malzemelerle inşa edilen ve özenle dekore edilen iç mekanlar, modern bir lüks hissi yaratıyor. Konuklarımızın en üst düzey konforu yaşaması için her ayrıntı özenle düşünülmüştür.
Motoryatımızda toplamda 3 yatak odası ve 2 banyo bulunmaktadır. İki master kabin ve bir ranza odası ile geniş bir konaklama alanı sunmaktadır. Her kabinde TV ve klima bulunmaktadır, böylece konforunuzdan ödün vermeden seyahat edebilirsiniz. Ferah ve şık tasarlanmış banyolarda ise modern olanaklar ve konforlu duş alanları mevcuttur.
Fiyatlara; konaklama vergisi hariç, diğer vergiler dahildir.
Ücretsiz konaklayan misafirlerimiz için ilave yatak hizmeti garantisi verilememektedir.

Çevredekiler

Tiyatro Ve Konser Yeri 8.13 km
Bodrum Kalesi 8.12 km

Tarihi Yerler

Halikarnas Balıkçısı Müzesi 6.37 km
Pedasa Antique City 6.6 km

Ulaşım

Muğla Milas Bodrum Havalimanı 38.79 km
Aydın Airport (CII) 101.02 km

Tesis Olanakları

Canlı Destek Al İletişim Formu
Odamax Fast Support