Daha iyi bir deneyim için,
Odamax Uygulamasını indirin!

Akka Residence Villas

Beldibi Mevkii Atatürk Caddesi Antalya / Türkiye

Seçtiğiniz tarihler için müsait oda yok. Lütfen farklı tarihler seçerek tekrar arama yapın.

Tarih Seç

Genel Bilgi

7.000 m² büyüklüğünde özel bir alanda bulunan Akka Residence Villas, toplam 7 adet villaya sahip olup misafirlere konforlu bir konaklama atmosferi sunuyor. Villa misafirleri, kendilerine özel residence alanı içerisinde hizmet veren lounge, bar ve restoranı kullanabiliyor. Ayrıca misafirler, Akka Antedon Otel’in eğlence, aktivite ve diğer imkanlarından da yararlanabiliyor. Kendi araçları ile gelen villa misafirleri için villa bölgesinde sınırlı sayıda (4 araç kapasite) özel otopark mevcut. Tüm villalar, özel ayrı havuza sahip olup misafirlerin kendilerini rahat ve özel hissedebileceği şekilde, bitki çitleri ile birbirini görmeyecek şekilde ayrılıyor. 


7.000 m² büyüklüğünde özel bir alanda bulunan Akka Residence Villas, toplam 7 adet villaya sahip olup misafirlere konforlu bir konaklama atmosferi sunuyor.
Villa misafirleri, kendilerine özel residence alanı içerisinde hizmet veren lounge, bar ve restoranı kullanabiliyor. Ayrıca misafirler, Akka Antedon Otel’in eğlence, aktivite ve diğer imkanlarından da yararlanabiliyor.
Kendi araçları ile gelen villa misafirleri için villa bölgesinde sınırlı sayıda (4 araç kapasite) özel otopark mevcut. Tüm villalar, özel ayrı havuza sahip olup misafirlerin kendilerini rahat ve özel hissedebileceği şekilde, bitki çitleri ile birbirini görmeyecek şekilde ayrılıyor. 
Fiyatlara tüm vergiler dahildir.
Ücretsiz konaklayan misafirlerimiz için ilave yatak hizmeti garantisi verilememektedir.

Çevredekiler

Antalya Devlet Opera Ve Bale Salonu 23.11 km
Antalya Hayvanat Bahçesi 25.48 km

Tarihi Yerler

Folklorik Yörük Parkı Açık Hava Müzesi 14.05 km
Antalya Arkeoloji Müzesi 20.63 km

Ulaşım

Antalya Havalimanı 44.51 km
Isparta Süleyman Demirel Havalimanı 177.05 km

Tesis Olanakları

Akka Residence misafirleri için, villa bölgesinde bulunan Residence Lounge Restoran'da 24 saat yiyecek ve içecek servisi bulunuyor. Arzu eden villa misafirleri Akka Antedon Hotel'in olanaklarından yararlanabilir. A la carte restoranlar residence misafirleri için rezervasyonlu ve ücretsiz olup haftanın bir günü kapalı.

Hizmet saatleri bölümünde yer alan yiyecek ve içecek servisleri Akka Antedon Otel'in olanakları arasında yer alıyor. 

Denize sıfır konumdaki tesiste, misafirler Akka Antedon Hotel'in iskelesini ve 285 m uzunluğundaki kum-çakıl karışık özel plajını kullanıyor. Plajda alınan güneş şemsiyesi ve şezlong ücretsiz.

Villa misafirlerinin sahilde rahat edebilmeleri için özel pavilyonlar mevcut. Tüm pavilyonlarda şifreli özel eşya kasası bulunuyor. Pavilyon hizmeti villa personeli tarafından yapılıyor. Pavilyonlara özel konsept dahilinde yiyecek ve içecek servisi yapılıyor. 

Çocuk misafirler için kapalı ve açık çocuk havuzu ile farklı yaş grubundaki çocuklara özel mini kulüp bulunuyor (Akka Antedon'da).

Mini Kulüp Çalışma Dönemi:
1 Nisan - 30 Nisan tarihleri arasında 10.00 - 12.30 ve 14.00 - 17.30 saat aralığında, 
1 Mayıs - 31 Ekim tarihleri arasında 10.00 - 24.00 saat aralığında,

Junior Kulüp 10.00 - 12.30 ve 14.00 - 17.30 saatleri arasında hizmet veriyor ve 12 - 16 yaş çocuk misafirlere hitap ediyor. Pazar günleri hizmet vermiyor. 

Akka Residence Villa Konsepti:
Otel tarafından sunulan havalimanı - otel - havalimanı VIP transfer
Tesise varışta residence resepsiyonunda özel karşılama ve hızlı giriş işlemleri
VIP buklet set-up
VIP bar set-up
Günlük minibar dolumu (Villaların her odasında minibar bulunuyor.)
Günlük vazoda canlı çiçek (isteğe bağlı)
Odada günlük yetişkin ve çocuk bornozu
Sahilde pavilyon (güneşlenme ve dinlenme alanı)
Pavilyonlarda plaj havlusu
Villa ve Kral Dairesi misafirlerine hizmet veren residence alanında özel restoran ve bar
24 saat ücretsiz oda servisi menüsü ve ilave talepler için ücretli oda servisi menüsü
Villada çamaşır makinesi, ütü masası ve çamaşır askısı
Ana restoranda talebe bağlı masa rezervasyonu
A la carte restoranlarda rezervasyon önceliği
Haftada 1 gün villa alanında ortak BBQ akşam yemeği servisi.
Özel gün planlamarında Villa Supervisor'ı tarafından organizasyon hizmeti
SPA'da özel indirim ve rezervasyon önceliği
İsteğe bağlı olarak günlük internasyonel bir gazete
Akşam oda temizliği (turn-down hizmeti)
Villa alanına buggy shuttle servisi
Misafirin talebine ve tariflerine uygun bebek maması yapımı veya misafirin talebine göre bebeklerinin mamalarını pişirebilme imkanı
Akka Antedon konseptinden faydalanma imkanı 
Villa mutfağında bulunan mutfak eşyaları ile bireysel pişirme imkanı

Not: Bu konsept, Akka Residence Villas bölümündeki villalarda ve Akka Antedon Kral Dairesi'nde konaklayan misafirlere ücretsiz olarak sunuluyor.

Akka Residence Villas, Akka Antedon Hotel'in içinde bulunuyor. Akka Residence misafirleri Akka Antedon'un olanaklarından (plaj, tesis olanakları, restoran, barlar, konsept vb.) yararlanabiliyor.

Tüm villa misafirlerinin istekleri doğrultusunda kendilerine her dilde film, çocuk misafirler için çizgi film, kitap ve gazete temin ediliyor. Villa misafirleri villa sorumlusu tarafından tesis önünde karşılanıyor ve villalarda ilk kez konaklayacak misafirlere tesis ve villalar gösterilerek bilgi veriliyor.

Akka Residence Villas odalarına giriş, saat 14.00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12.00'dir. Tesise evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı ise mevsim koşullarına bağlı. 

Konaklama yapılacak odanın, aile odası, süit oda gibi özel tip odalar olması halinde, konaklama yapacak misafirlerden herhangi biri tesisten erken ayrılırsa ücret iadesi yapılmıyor. Canlı Destek Al Bizi Ara İletişim Formu
Odamax Fast Support